Arazimde Çıkan Paralar

Konusu 'Ben Olsam Ne Yapardım-Yorumsuz' forumundadır ve mrcylmz tarafından 26 Haziran 2017 başlatılmıştır.

1. mrcylmz

mrcylmz üye Kullanıcı

Beğenileri:
    0
    Tecrübe Puanı:
    1
    Arkadaşlar merhaba,

Benim definecilik ve benzeri olaylarla pek bir işim olmaz fakat sahibi olduğum arazide bağ bahçe işleri için "Yasak Kelime" yaptığımda bu paralar çıktı. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar beni yönlendirebilirse çok memnun olurum.

Hoşgeldin ziyaretçi. Linkleri görebilmek için lütfen Üye olunuz yada Giriş yapınız.

Hoşgeldin ziyaretçi. Linkleri görebilmek için lütfen Üye olunuz yada Giriş yapınız.

2. wolf_52

wolf_52 Usta Define İşaretleri

Beğenileri:
    9.655
    Tecrübe Puanı:
    113
    osmanlı dönemi yasak değil bildim kadarınla..kapalı çarşıda satılıyor alenen...

• Beğen Beğen x 1
  3. mrcylmz

mrcylmz üye Kullanıcı

Beğenileri:
    0
    Tecrübe Puanı:
    1
    değerli bir şey mi bu çıkanlar ;? Nasıl değerlendirebilirim ? Teşekkür ederim

4. grasviti

grasviti V.i.p Üye Özel Üyemiz

Beğenileri:
    949
    Tecrübe Puanı:
    93
    Değerli değil ustam 20.30 TL satabilrsen opte başına köy koleksiyoncular alır yada bunlara takıntılı alıcısını bulman gerek yüksek sarman için biraz araştırın belki çıkar

Grasviti

5. ASİAVCI

ASİAVCI Admin Yönetici Araştırmacı

Beğenileri:
    14.539
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    vergi mukellefi
    Yer:
    ankara
    ilhanli parası gögleden araştırın

6. feylezof

feylezof üye Kullanıcı

Beğenileri:
    100
    Tecrübe Puanı:
    43
    gumus mu bunlar?
    Bu tip sikkeler oyle degerlidirlerki ozellikle Turk-islam eserlerini yok etme,bolge tarihini unutturma-degersizlestirme adina yahudiler toplama-satinalma yoluna gitmektedirler.Turk milleti adina yapabilecegin enbuyuk ve tek iyilik muzeye vererek sanli turk tarihine isik tutmak olacaktir, helede hemen-hemen herkesin bir ermeni,hiristiyan veya yahudi bulup ellerindeki herseyi yurtdisina satmaya calistigi su gunlerde.....

• Beğen Beğen x 3
  7. aliveli44

aliveli44 "Rüştü" Yönetici Araştırmacı

Beğenileri:
    15.265
    Tecrübe Puanı:
    226
    Meslek:
    Sağlık
    Yer:
    Malatya
    En yakın müze müdürlüğü