Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik Define Istiharesi | Define Mekanı- Define işaretleri

Define Istiharesi

Konusu 'Dini konular' forumundadır ve gıral tarafından 3 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

1. gıral

gıral V.i.p Üye Özel Üyemiz

Beğenileri:
    1.306
    Tecrübe Puanı:
    113

• Beğen Beğen x 2
  2. BABACONDA

BABACONDA DiScOvErY Araştırmacı

Beğenileri:
    2.680
    Tecrübe Puanı:
    93
    Meslek:
    yer 6 mensubu
    Yer:
    iDA
    sanirim bu cinler periler kaçak "Yasak Kelime" yapanlari çarpiyor mali alip kaçiyor musallat oluyor ben hiç kurtarma kazilarinda veyahut normal yasal calisma yapanlarda çarpilan yada mali kaçiralana rastlamadim duymadim cok enteresan...

• Beğen Beğen x 2
  3. gıral

gıral V.i.p Üye Özel Üyemiz

Beğenileri:
    1.306
    Tecrübe Puanı:
    113
    Usta mevzu derin mevzu bu istihare duası. Sizin bahsettiğiniz konu farklı bir durum arkadaşlarımızı anlattığınız gibi sömürenler de azımsanmayacak kadar çok. Sonuç itibarı ile cinler var bu işler için yada başka maksatlı kullananlarda mevcut. Bu dua birtür şifre becerip inançla ihlasla yapabilene (cinlerle alakasıyoktur) direkt olarak kul ile yaradan rabbimiz arasında yani umarım çaktınmevzuyu ustam saygılar

• Beğen Beğen x 2
  4. BABACONDA

BABACONDA DiScOvErY Araştırmacı

Beğenileri:
    2.680
    Tecrübe Puanı:
    93
    Meslek:
    yer 6 mensubu
    Yer:
    iDA
    eyvallah açiklamaya çalişmişsin lakin tam anlamiyla anlayamadiğimiz bir konu bizim bildiğimiz tek şey malikel mülk ve rabbimin dilediğine zül celali vel ikram i
    rabbim nasip ettiyse hangi mahlukat buna mani olacakki?
    bence önce içimizi beynimizi kendimizi temizlememiz lazim temiz insana hiç bir mahlukat yanaşmaz kalnimize beynimize ne ekersek onu biçeriz.
    teşekkurler açiklamaniz içinde saygilarimla.

• Beğen Beğen x 2

Sayfayı Paylaş