Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik Eski Tarihten Kalma Mezara Zarar Verilmesi | Define Mekanı- Define işaretleri

Eski Tarihten Kalma Mezara Zarar Verilmesi

Konusu 'Arkeoloji hakkında bilgiler' forumundadır ve meinblauesleben tarafından 11 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. meinblauesleben

meinblauesleben üye Kullanıcı

Beğenileri:
    446
    Tecrübe Puanı:
    63

Hoşgeldin ziyaretçi. Linkleri görebilmek için lütfen Üye olunuz yada Giriş yapınız.

Hoşgeldin ziyaretçi. Linkleri görebilmek için lütfen Üye olunuz yada Giriş yapınız.

bu eski hamama ne ugruna zarar verdiler bilmiyorm tabi ama etrafta herhangi bir dikkat çekici birşeyde göremedim ben

• Beğen Beğen x 2
  2. MAVRAN

MAVRAN Usta Define İşaretleri

Beğenileri:
    6.075
    Tecrübe Puanı:
    113
    Yer:
    Trabzon_Kocaeli
    Şimdi sorarım bu eseri bu hale getirenlere, hadi şimdi siz yapın böyle bir eserde görelim. İşimiz malesef bu sadece yıkmak kırmak yok etmek. Belki asırlar önceden gelen bir eser be insan hiçmı düşünmedin bunu yıkarken bunu yapan eller şimdi Nerede, ama ben düşünüyorum bunu yıkan eller şimdi Nerede.
    Arkadaşlar böyle eserlere zarar verenleri gördüğünüz anda en yakın kolluk kuvvetlerine bildirelim. Bakınca inanin çok üzüldüm bunu yıkan bir defineci olamaz .

• Beğen Beğen x 5
  3. esrarengiz2828

esrarengiz2828 Admin Araştırmacı

Beğenileri:
    6.255
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    oto teknisyen araştırmacı
    Yer:
    nicopolis
    ustama katılmamak elde değil:(

• Beğen Beğen x 2
  4. tuncers

tuncers üye Kullanıcı

Beğenileri:
    990
    Tecrübe Puanı:
    93
    ustam memlekette aklı kıt çok böyle yerlerderde şurda burda define varmış diyerek tarihimizi kırıp yağmalıyorlar böyle yerleri tahrip etmekten lütfen kaçınalım bir mezar ya da mehzen bulunduğunda içine girildiğinde hepsi oda içinde olanlardır mezarın duvarlarında gizli bi geçit oluyormuş ölüye sunulan değerli eşyaların gerisi orda saklanıyormuş felan diye uydurma laflar söyleyenleri sakın dinlemeyin mezara girildiğinde mezar odasında ne varsa o kadardır başka bir şey yoktur....

• Beğen Beğen x 1
  5. wolf_52

wolf_52 Usta Define İşaretleri

Beğenileri:
    10.016
    Tecrübe Puanı:
    113
    tahrip edilmiş hamamlarda 1 göbek taşının altına koyarlar genelikle, 2 ufak hediyesi ise sabunlukda olur...

• Beğen Beğen x 3
  6. meinblauesleben

meinblauesleben üye Kullanıcı

Beğenileri:
    446
    Tecrübe Puanı:
    63
    Wolf ustam burda göbek taşı yok sadece havuzu birde fotografta da görüldügü gibi köşeyi kirip lazmişlar.

LG-D723 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen Beğen x 3
  7. Kader25

Kader25 V.i.p Üye Özel Üyemiz

Beğenileri:
    2.812
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    Emekli
    Yer:
    TÜRKİYE