Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik Eskiya isaret anlamlari | Define Mekanı- Define işaretleri

Eskiya isaret anlamlari

Konusu 'Eşkiya belgeleri - Bandit documents' forumundadır ve ersan tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. ersan

  ersan Admin Araştırmacı

  Katılım:
  31 Mayıs 2013
  Mesajlar:
  6.869
  Beğenileri:
  12.825
  Tecrübe Puanı:
  113
  Meslek:
  kusculuk
  Yer:
  Bulgaristan ,Silistre,kasabasindan
  Ortada bir deliği olan 1.Malka daire . Burcunda / ile bahar gösterir ve bu para -potkapak anlamına gelir . Bir çapraz işareti ile takviye edilebilir .

  Gösterileri onun altındaorta ve gömülü taş bazı altın bir ağaç ile çayır -merkezine bir çizgi ile deliksiz 2.Okrazhnost .

  3.Okrazhnostorta ve delinmiş bir küçük ortada bir taşla Bounar delik gibi gömülü taşlarla oluşturulmuş - Sofra aşağıdakiçarmıhta dört delik olanzıt işaretli altın olduğunu gösterir .

  4.Poluokrazhnost bir çizgi ve yanında bir yıldız ile birleştiğinde - bu Türk altın ile kapalı bir mağara gösteren , bir hilal bulunuyor .

  Dik taşlar ve bir taş üzerinde bir haç ile şekilli 5.Polumesets - kiortada doğru / u hilal s vemezar içinde altın var gösterir . Hilaltaşları olarakbel geçerli metreden sayılmalıdır .

  6.Na kaya çizilmiş bir delik ve onun silah üzerinde "Yasak Kelime" - bir vuruş razctoyanie gizleme altın gösterir . Silah almak ,delik ve ateşpopo koymak . Mermi düştüğü hallerde , para var .

  7.Kaniya bıçak - bir delik ile başka kaya gösterir , harç ile bulanık altın var .

  8.Poshtov ve bıçak geçti - Bir atış mesafesi haidouk altın gömülü olanbıçağınyönünü gösterir .

  9.Pishtov ve bir karakter bir delik ile bir yönde bıçak -işareti / ile suyunakışını gösterir ki orada höyük ve onun altın .

  10.Dva gun çapraz - haidouk toplama gösterir .

  11.Dva gun bir yönde ,biri diğerinden daha kısa - iki kişi gömülü altın ve orada altınişaret haidouk zula bir atış 2 metre gösterir .

  12.Krast ona bir bardak - u altın gömdük manastırı oturum / göstermektedir .

  Başka / ile iç içe 13.Dve yılanlar -aynı 2 m mesafede ölçek ve bir yay karşı kuyruk iki fiş gösterir .

  Bir daire içinde 14.Edna yılan kafası - o onu ilkbahar ve altın önce gösterir .

  Su olukları için üç katlanmış onu yılan 15.Okrazhnost - altın doluüçüncü delik üç şelaleler gösterir .

  16.Tri bir lale sapı , üç köşeli onları yılan - üç tepeler ile bu alanda bodrum gösterir .

  Bir çizgi ile bir daire içinde küçük haç 17.Slantse - ile gösterir / aralarında bir çeşme ve meyve ağacı ile gündoğumu çayırında , daha az para var .

  18.Pergel - bupara var altında bir işareti iledönüm taş gösterir .

  Yanında küçük bir haç ve bir ok ile karpuz dilimleri gibi yöneten 19.Nachenata daire , -sonraki karakter bir gün , altın var karpuz ve s / u bloke girişinde açık bir mağara çapraz olduğunu gösterir .

  20.Okrazhnost at - kemik - altın bir yük ile kapalı bir mağarada gösterir / karakterleri ile .

  21.Choveshki görüntü - bunun arkasında bir yay olduğunu gösterir ve bu giriş kapanmadan önce , yerden görüntüyü görebilirsiniz .

  Çemberler ile 22.Bure -çayırdanehir ve şelale / egreka bir kayanın altındadikey deliğe altın gizlenmiş yaklaşık üç karakter ve üç iş orada Egrek olduğunu göstermektedir .

  Dört parmak ile 23.Choveshka el - 5 gösterileri asi burada altın , biri öldürüldü. Altın mezarına bir taş atımı elinde.

  24.V açık mağara bitmemiş yılan - u başka bir mağara , bir yılanın kafası ile var / s olduğunu gösterir - altın var , derin gömüldü .

  25.Na ölçekli Roman V - Bir mağara , bir Roma yolu veyolun kesiştiği s / u , olduğunu gösterir . Roman hazine ile yeraltı vardır .

  26.Rimsko I , II , III , tek bir mesafede birbirinden yüz metre ile - birmanastır mahzeni ve altın gösterir . Her ikisi de altın ile tsivida göstermektedir. Orada ve o altın üç gösteri kaya , .

  Haç tutan eller kilimyavka ile 27.Pop - altın zehirlenmesi ile sırtını giriş gösterir .

  28.Arshin , makas ve iğne - u Terzi Maara onları / ileuçuruma veya nehir oturum / s olduğunu gösterir .

  Aşağıbıçak ile 29.Sabya - u bir ölçek vardır ve nehir ile bir fiş değirmeni ile / onu para altında akarsu / s olduğunu gösterir .

  30.Kamak - krom delik -taş girişinde altında Roma altın içeride bloke olduğunu gösterir .

  31.Brasnarski sandalyesi - gösterir bunun / a bloke giriş ve altın içinde açık bir mağaradanehir veya çukurda .

  Uzanmış kanatları ile 32.Orel - tıkanmış deliğe açık iç mağara harcı ile bulanık herşeyi belge var - o bir delik / yüksek kaya gösterir .

  33.Kopanya üç Kyusheto - Dördüncü kırık - altın küçük bir höyük içindebölünmüş kaya ve altın gösterir , ve onun arkasında .

  34.Bukvite tio W ( veya 4) bir daire içinde , 4 e - bu baş harfleri ve Valchan liderin kod göstermektedir. Sadecekapalı deniz , Calais hazine gösterir . Bu Istranca olduğunu. Ham son harfi W gibi görünüyor , henüzsayı 4 veya 7 . Kırık bir niş buldu . Ben güvenilir bir kişi biliyorum . Aslında bu bulunan diğer niş vardır .

  İki tabanca haç ve step / o in 35.Okrazhnost cut - Bir tencereye , s / u gitmek için yürürken , bir şapel imzalamak alt , para zordur ve yeminli üç reisleri tarafından iki yerde gömüldü - Wolf, pop Kara Martin ve Nikola .

  Balık ve yarım kase ile bir çatal , kaşık , ekmek ve buchak sindzhircheto ile 36.Sofra -işaretinehir tarafından bulunan anlamına gelir . Sen yedik vekabile reisi iletüm dosyayı okumak ,nehir bir şelale ve su değirmeni vardır ve birçok taşlarla çevrilinehir çayır , altın üç yerde ve tek bir yerde görülmesi gereken üç yerde orada gömülüdür .

  Ölçeğin 37.Kantar topuz -friz kg gösterildiği gibi karmaşık , bu yüzden kg altın ve kaç metreişareti üzerinde gömülü olduğunu .

  Bilek ve ona bir pencere ile 38.Na rock kız - bunun arkasında bir kavşak ve onu manastıra bahar ve altında mağara olduğunu göstermektedir . Her üç yerde altın var.

  Mil ile 39.Hurka - bir ölçek belgeler ve küçük bir altın ile bir fiş vediğer bahar sahip olduğunu göstermektedir .

  40.Chakmak , chibuk ve Türk sigara durum - bir açıklama ...
   
  • Beğen Beğen x 1
 2. zebun

  zebun Web Master-Coder Kullanıcı

  Katılım:
  2 Ekim 2013
  Mesajlar:
  1.594
  Beğenileri:
  3.620
  Tecrübe Puanı:
  113
  Yer:
  Zamanın Bittiği Yerde
  Cevap: Eskiya isaret anlamlari

  değerli bilgiler için teşekkürler ersan ustam
   
 3. aliveli44

  aliveli44 "Rüştü" Yönetici Araştırmacı

  Katılım:
  12 Haziran 2012
  Mesajlar:
  9.498
  Beğenileri:
  16.053
  Tecrübe Puanı:
  226
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Sağlık
  Yer:
  Malatya
  Cevap: Eskiya isaret anlamlari

  Güzel bilgi
  Güzel paylaşım
  Eline sağlık ustam(alkış)
   
 4. 40lar

  40lar üye Kullanıcı

  Katılım:
  5 Eylül 2018
  Mesajlar:
  4
  Beğenileri:
  1
  Tecrübe Puanı:
  3
  Cinsiyet:
  Bay
  ustam eline sağlık çok güzel bilgiler vermişsin sağol varol çoğu kelimeyi ben anlamadım bulgarca bilmediğim için ama sitede anlayan arkadaşlar bu yabancı kelimeleri türkçeye çevirirse süper olucaktır inşallah bir kaç arkadaşın işine yarar
   

Sayfayı Paylaş