Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik Pulse Dedektörde Yüksek Kalite | Define Mekanı- Define işaretleri

Pulse Dedektörde Yüksek Kalite

Konusu 'Pulse Dedektör' forumundadır ve karadağ tarafından 5 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. karadağ

karadağ üye Kullanıcı

Beğenileri:
    169
    Tecrübe Puanı:
    33
    Meslek:
    Profesyonel dedektör sistemleri.
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere %100 kendi tasarımımız ve üretimimiz olan pulse dedektörümüz Delta Pulse 3S yi tanıtmak istiyorum. Bu ürün piyasada satılan en kolay kullanıma sahip, en stabil, ve en iyi derinliklerde algılama yapabilen ürünlerden biridir. Boşluk bulma özelliği, tek tuşla kullanımı ve değersiz metalde ses kesme özelliği patentimiz altındadır. Ayrıca istenilirse 3D yer altı görüntüleme özelliği de eklenebilmektedir. Ve hatta gradiometre de eklenebilmektedir.

Sizlere kısaca bu dedektör ne amaçla kullanılabilir anlatmak istiyorum. Arkadaşlar bu ürün büyük metalleri derinden algılamak içindir. Mesela kutu kola kadar bir metali 120-150cm, 5 litrelik yağ tenekesini 250cm gibi. Değerli değersiz şeklinde ayrım yapabilmektedir. Eğer derinde büyük metal bulmak istiyorsanız bu ürün bulabileceğiniz en uygun fiyat/performans ürünüdür.

Saygılar

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Mart 2015
    • Beğen Beğen x 9
  2. Warning

Warning üye Kullanıcı

Beğenileri:
    5.278
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    Araştırma, Geliştirme
    Yer:
    istanbul
    Elinize yüreğinize sağlık ustam bilgi için teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen Beğen x 6
  3. GOLD SAFİR

GOLD SAFİR üye Kullanıcı

Beğenileri:
    2.565
    Tecrübe Puanı:
    113
    Sayın karadağ görseller ile anlatım yaparsanız daha makbul olacaktır.

Teşekkür ederim.

• Beğen Beğen x 4
  4. zebun

zebun Web Master-Coder Kullanıcı

Beğenileri:
    3.622
    Tecrübe Puanı:
    113
    Yer:
    Zamanın Bittiği Yerde
    usta bunları bizde biliyoruz cihazınızın resmini ekleyin varsa arazide çalışma videolarını falan ekleyin

• Beğen Beğen x 1
  5. BAYBURTLU

BAYBURTLU üye Kullanıcı

Beğenileri:
    1.016
    Tecrübe Puanı:
    93
    ustam emeğiniz için ALLAH razı olsun ben bir konuya değinmek istiyorum ustalarımız bu form açılmadan önce çok kez bizleri uyardılar makinalar konusunda etek dolusu paralar vermeyin dikkatli olun diye hepsinden allah razı olsun bi araştırdım bu cihazı yanlış anlaşılmasın lütfen farklı fiyatlar verilmekte kısacası kaçakmı değilmi nasıl anlayabiliriz yardımcı olursan memnun olurum saygılarımla..

• Beğen Beğen x 3
  6. karadağ

karadağ üye Kullanıcı

Beğenileri:
    169
    Tecrübe Puanı:
    33
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar görseller yüklemiştim ama sanırım site kurallarına aykırılık varmış. Bu nedenle kaldırıldı. Video eklemek sorun olmuyorsa video eklerim. Şimdilik sadece cihaz resmi ekleyebileceğim. Ymbetim onay verirse videolar ve video kanalımın linkini de eklerim.

Bilgi olarak yazayım. Yukarıda bahsi geçen ürün benim tasarladığım ve bizim ürettiğimiz bir üründür.

• Beğen Beğen x 5
  7. karadağ

karadağ üye Kullanıcı

Beğenileri:
    169
    Tecrübe Puanı:
    33
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Bu da dedektör ile yapılmış bir 3D örneği.

• Beğen Beğen x 3
  8. zebun

zebun Web Master-Coder Kullanıcı

Beğenileri:
    3.622
    Tecrübe Puanı:
    113
    Yer:
    Zamanın Bittiği Yerde
    @karadağ ustam bu 3d örneğinde boşlukmu oluyor kaç metreye kadar boşluk analizi edebiliyor ayrıca bu 3d grafiği pc de program aracılığı ilemi yorumluyorsunuz yoksa cihazmı yorumluyor

• Beğen Beğen x 3
  9. ÇALKAYA 28

ÇALKAYA 28 Document/Belge/Usta Define İşaretleri

Beğenileri:
    4.135
    Tecrübe Puanı:
    113
    ben olaya satıcı değilde alıcı vede kullanıcı tarafından bakarım işin kolayı var denen derinliklere aynı metalleri koyarım cihaz bulursa alırım bulmazsa almam bu kadar basit ama pulseler için bu derinlikler normal sayılır

• Beğen Beğen x 5
  10. karadağ

karadağ üye Kullanıcı

Beğenileri:
    169
    Tecrübe Puanı:
    33
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba,

zebun, bu örnek metal örneğidir. Boşluk için örnek ekledim. Boşluk ve içindeki metal. Ama belirtmem gerekir ki bu ürün bir metal dedektörüdür. Boşluk dedektörü değildir. Boşluk bulması bir ek özelliğidir. Sırf boşluk bulmak için alınmamalıdır.

çalkaya 28, kesinlikle doğru yöntem. Test et ve al. Bu özellikle dedekötrlerde böyle olmalı. Biz de müşterilere aynısını öneriyoruz. Buyurun gelin arazide deneyin beğenirseniz alın diyoruz. Fakat derinlik konusunda ben pek sizin gibi düşünmüyorum. Çünkü lafta bu mesafeden algılayan çok var ama icraatta az var. Ve fiyatları en iyi halde bizim fiyatımızın birkaç katı. Fiyat/performansta bizden iyisi yok şu anda.

• Beğen Beğen x 6

Sayfayı Paylaş