Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik Pulse Forse V3 | Define Mekanı- Define işaretleri

Pulse Forse V3

Konusu 'Pulse Dedektör' forumundadır ve aliömer tarafından 18 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. aliömer

aliömer üye Kullanıcı

Beğenileri:
    1.642
    Tecrübe Puanı:
    93
    Warning ustam konu başında ismini yazdığım çihaz hakında bilginiz varsa paylaşmanızı rica edecem. Bu çihaz hakında bilgi sahibi olan tüm ustaların yorum yapmalarını rica ediyorum

• Beğen Beğen x 4
  2. ersan

ersan Admin Araştırmacı

Beğenileri:
    12.839
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    kusculuk
    Yer:
    Bulgaristan ,Silistre,kasabasindan
    ustam bunu ruydum yok ama burda bulgaristanda var bir makine ,,RELIKSAN,,bu makineyi alan arkadaslar hic konusmuyor.

• Beğen Beğen x 1
  3. aliömer

aliömer üye Kullanıcı

Beğenileri:
    1.642
    Tecrübe Puanı:
    93
    Ersan usta bu cihazı görmüş değilim ancak iyi bir çihaz olduğu söylentisi var. Taktir edersinizki bu iş söylentiyle olacak değil amacım bu çihaz hakında yorum almaktı ama yorum alamadık. Reliksan adlı çihaz hiç duymadım. Bilginiz varsa paylaşmanızı rica edecem

• Beğen Beğen x 1
  4. aliömer

aliömer üye Kullanıcı

Beğenileri:
    1.642
    Tecrübe Puanı:
    93
    Ersan usta bu cihazı görmüş değilim ancak iyi bir çihaz olduğu söylentisi var. Taktir edersinizki bu iş söylentiyle olacak değil amacım bu çihaz hakında yorum almaktı ama yorum alamadık. Reliksan adlı çihaz hiç duymadım. Bilginiz varsa paylaşmanızı rica edecem

5. ersan

ersan Admin Araştırmacı

Beğenileri:
    12.839
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    kusculuk
    Yer:
    Bulgaristan ,Silistre,kasabasindan
    derinde
    cok guzel ayrim var havada nekadfar yukarda tutarsa toprakta ta 30 cm derine iniyor ustam bir vak videyolarina gurecen mineral hic sorun etmiyor .

Sayfayı Paylaş