Kimin definesi Nerde ? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kimin definesi Nerde ?

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Laf ebeliği yapma üstüme alınsam söylerim. Bensem söyle zaten affetmem sözümü tutar banlarım. İnsan gibi sordum insan gibi cevap ver. Benimle ceng etme boşuna 🙃👍
Senden başka üstüne alınan olmadığına göre sen dir sin O. Üstüne alinmadiysan sorunda yoktur. Aslında cevap vermeye tenezzül edilecek kişi olmalida karşındaki.Konuya iştirak etmişsin Sebeb o yoksa cevap bile yazmam bilirsin belki

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Senden başka üstüne alınan olmadığına göre sen dir sin O. Üstüne alinmadiysan sorunda yoktur
Sedegor hâlâ laf cambazlığı yapıyorsun. Korkudan mı itiraf edemiyorsun yoksa konuyu mu uzatmak istiyorsun çözemedim. Ama yok sende 58’in 8’i gibisin çok yan çiziyorsun. Az cesur ol ipe giden mahkumun pişmanlık hali gibi kendini ne günah mütevazı moduna alıyorsun? Ben olsam evet sensin der geçersim ama sen belli ki muhabbeti uzatmanın yolundasın. 🙃

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Sedegor hâlâ laf cambazlığı yapıyorsun. Korkudan mı itiraf edemiyorsun yoksa konuyu mu uzatmak istiyorsun çözemedim. Ama yok sende 58’in 8’i gibisin çok yan çiziyorsun. Az cesur ol ipe giden mahkumun pişmanlık hali gibi kendini ne günah mütevazı moduna alıyorsun? Ben olsam evet sensin der geçersim ama sen belli ki muhabbeti uzatmanın yolundasın. 🙃
Sen sin Roni, kilavye delikanlılarından mı korkar sandın sen beni. Benim kimleri karşıma aldığımı bilmezsin sen. Sen kimsin ki diyemiyorum, Allah ın bir kulu oldugundan. Bir iki ayda benim için at o banı. Adamsan , Şaka gibisin. Necati gibi Adam ol. Sözun neyse ne içinse Sözünde dur. Hem 58 felan karıştırma. Ben sekiz felanda çizmem Cambaz arıyorsan o ben değilim. Yurgimden geleni söylerim Azrail gelse,

Son düzenleme:

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Sen sin Roni, kilavye delikanlılarından mı korkar sandın sen beni. Benim kimleri karşıma aldığımı bilmezsin sen. Sen kimsin ki diyemiyorum, Allah ın bir kulu oldugundan. Bir iki ayda benim için at o banı. Adamsan
Sedegor saat gecenin 03:35’i kimse de yok seni elimden alsın. Senin gibi çok meşale yakan gördüm. O yüzden fazla yüksek uçma.

Kim o söyle biz söndürelim acısını. Korkma bu kadar. Sende Roni gölgesi gördüm resmen 🙃👍
Valla açık söyleyeyim ben hatırlamıyorum ama demişte olabilirim şahsen bensem tükürdüğümü asla yalamam açıkça mert gibi söyle deki roni sen dedin hemen banlayayım. Demiş olabilirim çünkü bazen haddi aşıyorsun ( it , puşt , ""Argo Küfür"") gibi kelimeler kullanıyorsun. Bana değil ama isimsiz ortaya çok kullanıyorsun.

Diğer yandan çok zırvalıyorsun dikkat ediyorum kiminin reaksiyonuna göre şerbet veriyorsun. Bu ay sonu çok bilgin varsa gel bizzat ben seni davet ediyorum. Bakalım tarihin neresinden bilginin hangi evresindesin.

Çok cıyaklayanın ya karnı ağrıyordur ya dişi. Ha diceksin ki bu nasıl üslub. Hakkındır dersin ama kusura bakma da ben sana olan saygım kadar hitabıma dikkat ederim. Kuralı aşmam çiğnemem ama sana de abi çekmem. Hele hele Eyv’ALLAH hiç çekmem. Zaten radarımdasın, bi geliyorsun iki cümle yazıyor ortalarda adeta şizofrene bağlıyorsun. Neye girdiğini neden girdiğini nasıl girdiğini kendinden bilmiyorsun bocalayıp çıkamıyor aksine daha da batıyorsun. Senin şu karekter görüntün bana geçmişte görev başı olan albayla bir meseleyi görüşürken yanında gelen tiplemeyi hatırlattı. Senin yüzünü görmedim ama geri kalan her halin kopyası. Yarı alim yarı faydasız yarı kelime çakalı yarı sahte bilge yarı her…okolog yarı ilgi hastası. Bana göre çok kalitesi düşük birisin. Açık sözlü davranıp yazdım diye sancılanma zira mert adam övgüyü duyunca aldığı haz kadar eleştriyi duyunca da o hazdan almalı.
Bu arada ben seni asla süreli banlamam. Prensibim de değil 🙃👍

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bunu ben demişim. Sende buna sancılanmışsın korkudan isim verememişsin 😂😂😂

F1D74CB4-4C56-47C1-9B42-9CAED8C7AD40.jpeg

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Özele gel sen konuşalım Sensin dedim ya İçtin heralde okuyamadin