Kayada kabartma hayvan başı

METİN

Kullanıcı
Bu resimlerdeki işaretler başka bir steye atıldı malesef işaretler hakkında konuyu açan kişiyle dalga geçer gibi yorumlar yazıldı ben ikl gordugumde bu resimlerin ne anlattığını anladım ama yorum yazmaya gerek duymadım.konu sahibi arkadaşım güzel yer cekmissinizvy bulmuşsunuz.kayadaki hayvan figürü yeleli aslan.biraz yıpranma aşınma olduğu için net değil ama doğru.iki oyma diyorki kesinlikle ve net söylüyorum lahit mezarlar beni bul diyor inşallah hayırlısı olur

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bu resimlerdeki işaretler başka bir steye atıldı malesef işaretler hakkında konuyu açan kişiyle dalga geçer gibi yorumlar yazıldı ben ikl gordugumde bu resimlerin ne anlattığını anladım ama yorum yazmaya gerek duymadım.konu sahibi arkadaşım güzel yer cekmissinizvy bulmuşsunuz.kayadaki hayvan figürü yeleli aslan.biraz yıpranma aşınma olduğu için net değil ama doğru.iki oyma diyorki kesinlikle ve net söylüyorum lahit mezarlar beni bul diyor inşallah hayırlısı olur

Dalga geçme konusu İnş’ALLAH bizim yorumlarımızı kastedmiyordur. Zira iki adet lahitin net noktasını vermek bir yana biz her türlü tarihi işaretin zarar görmesine karşıyız. Birbirine bakan karı koca asil lahidi ana mal ise tam zıt istikameti. Siz bu görsele bakarak nasıl bir yorum yapabilirsiniz? Yani görüşünüzü merak ettiğimden soruyorum. Sakın olaki sizi üzmek amaçlı bir niyetim olduğunu düşünmeyin. Ben görüşe açık biriyim. Sadece sizin yorumunuz İle mantığınızı anlamak istiyorum. Güzel insanlarla güzel Sohbet ve bilgi alışverişi beni mutlu eder. Selametle kalın İnş’ALLAH. 🙂🤲✋

METİN

Kullanıcı
RONİ dalga geçme işi bu stede değil yazdıklarımı tekrar okursan anlarsın.