deve | Define işaretleri ve anlamları

deve

 1. BoZKurT

  develer krallar gelinler

  selamunaleykum, gezerken dikkatimi çeken peri bacalarını andıran bu bölgede, fotoğraf açısına göre deveye benzettiğim yerler, tacı başında krala benzettiğim yerler, yine peri bacasına benzeyen kayalıklardan birinede gelin kaya ismi vermişler. https://i.hizliresim.com/e975gkg.jpg...
 2. TEVFiK

  Deve olabilirmi

  Bir arkadasin göndermiş olduğu tek bir resim sizlerin nasıl bir yorumda bulunacaginizi bilmem ama daha resim isterseniz haftaya çekip getirecekler saygılar.
 3. BoZKurT

  dede mezarı çevresi ve deve

  selamunaleykum, bir dede mezarımız var (türbe) bana kalırsa burada mezar yok. mevcut resimleri aktaracam. bu köyde ermeni esintileri olmasına rağmen köylülerin pek bir haberi yok gibi.
 4. B

  DEVE HEYKELI YARDIM EDIN ?

  Deve heykeli uzerinde V sekli var cubukla baktim arkasinda bosluk verdi makina olmadigi icin derinlik nedir falan bilmedigim icin is basina geçemiyordum yardimci olacak varmi?
 5. BoZKurT

  Zekat Nisabı (miktarı)

  Zekat Nisabı (Miktarı) Enes bin Malik (Radiyallahu Anh) şöyle dedi: “Ebu Bekir (Radiyallahu Anh), Enes (Radiyallahu Anh)’ı Bahreyn’e zekat amili olarak gönderdiği vakit, onun için şu mektubu yazmıştı: Bismillahirrahmanirrahim. Bu Allah’ın, Rasulüne emrettiği ve Rasulullah (Sallallahu Aleyhi...
Üst