kare oyma | Define işaretleri ve anlamları

kare oyma

 1. M

  Kara Oyma ve Diğer İşaretler Yeni üyeyim selamın Aleyküm

  Buradaki kilit ve üstünde kare oyma ne anlam ifade eder buranın altında dere var biliyorum tek foto yeterli değil ama şimdiden tşk
 2. S

  Kare oyma

  Ustalar bu taş ovada dümdüz arazi üzerinde kare oyma yapılmış ve taş yuvarlak yorumlarınızı bekliyorum
 3. BoZKurT

  kabartma kare işareti 2021

  selamunaleykum, bugün arama motorlarında gezerken kabartma kare işareti ile ilgili sonuçlar gördüm. Fakat böyle bir işaretin varlığı ile ilgili herhangi bir görsel bulamadım. Kabartma kare işareti gören duyan bilen varmı ? var ise anlamı ile ilgili bilgisi tecrübesi olan varmı ?
 4. BoZKurT

  2021 yılı define işaretleri

  İnternetten bularak kanalımızda yayınladığımız video göreseli. iyi seyirler.
 5. K

  Koltuk Ve Kare Oyma

  Selamun aleyküm paylaştığım resimler bir tepenin en üstünde hakim bir yer etrafı meşelik olduğu için etrafını fotoğraflayamadım fotoğraf çeksemde göreceğimiz tek şey meşeler. Yardım ve yorumlarınızı almak isterim... teşekkürler.
 6. its78

  Kare, Yuvarlak Ve Dikdörtgen Oyma

  Kıymetli ustalarım, İşaret görüldüğü üzere deniz kıyısında aşağısı uçurum, civardaki kayalıklar işlenmeye müsait, Resimlerde okla gösterdim uzunca bir kaya tüneli var. Denizin ortasındaki kaya dikkat çekici. İşin erbabı ustalarımızdan kıymetli yorumlarını bekliyorum. Saygılar bizden
 7. timur07

  Sunu Nişi Var Ustalar. Acaba Mezar Nerededir?

  Ustalar, Böyle bir sunu Nişi var. Acaba mezarı nerededir? Ön tarafından 2 mt. indik fakat bir emare ile karşılaşmadık. DEğerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
Üst