1 Kayada 4 İşaret ( Yardım) | Define işaretleri ve anlamları

1 Kayada 4 İşaret ( Yardım)

thePala

Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar.

İşaretten anladığını iddia eden bazı insanlara sordum ama saçma sapan şeyler söylediler.
Bu kayadaki işaretleri yorumlaya bilecek gerçekten işi bilen birisinin yardımına ihtiyacım.

Bu 1.fotoğrafta olan kayanın karşısında aşağıdaki göz olan kaya var.

Karşıdaki göz olan kayan bu şekilde.

Buranın yaklaşık 100 merte yukarısında yıkılmış ve tamamen yok olmuş bir kilise var.

Bu iki taşın arasında dere var.

Yorumlarınızı almak isterim.

drapeta

Kullanıcı
slm.. bakış acısı çoq önemli ben bunca define muhabbetinde aynı kayada birden fazla işareti çoq nadir gördüm.. sen aynı kayada 4 işaret var demiş ve bu resmi paylaşmıssın daha oncede sorduğunu ama saça sapan fikirler aldığından söz ediyorsun. işartetlediğin yerleri sil ve deki bu kayada ne var.. fikrimizi söleyelim . sen böle işaretleyerek resim koyduğunda düşünce olarak bizleri bizleri bir şeylere mecbur ediyorsun.. eğer bu işaretlediğin yerleri benimsedisen senın kafanda bişeyler varki benimsedın. once sen ne çıkardın bu işaretlediğin yerlerden onu acıkca yazki bizde bilelim. zira çizdiğin yerler bence işaretle çoq alakası olan yerler deyil. şimdi biz ne desen sana farklı gelcek ve boş bakıyorsunuz die düşünceksin..işaret dediğin ben burdayım die bağırır seninki sus puz bi kaya

drapeta

Kullanıcı
tek resimle ve üzerini işaretleyip koyduğun bi resimle s0nuc alman imkaknsız gibi bişey assadan yukardan kiliseden soz ediyorsun hepsini görmek isteriz. bu kayanın farklı acılardan en az 3 en fazla 5 resmini yükle ve etrafınında öle..

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Merhaba Arkadaşlar.

İşaretten anladığını iddia eden bazı insanlara sordum ama saçma sapan şeyler söylediler.
Bu kayadaki işaretleri yorumlaya bilecek gerçekten işi bilen birisinin yardımına ihtiyacım.

Buranın yaklaşık 100 merte yukarısında yıkılmış ve tamamen yok olmuş bir kilise var.

Öncelikle Selamûn Aleykûm diyelim sonra söze icabet edelim. İşaretten anladığını zannedenler demişsin biz zannedilenlerdenmiyiz değilmiyiz bilemeyiz. Bilgilimiyiz değilmiyiz onuda bilemeyiz zira bilgi dolmayan bir torbadır. Ama sana içtenlikle yardımcı olmak isterim hatta tüm ustalar da ister. Gözden bahsetmişsin bu bir göz değil bu el ile horosanlanmış kaynak parçası. Bazen bir hediyeyi bazende kişiyi yanıltmayı işaret eder. Göz muhakkak halka kanalla çizilir ve gizli bir murçlama ile yön verir. Şimdi kendinizi bizim yerimize koyun dar bir alandan ne kadar geniş bilgi aktarabilirsiniz. Mesela bir daireyi bir aracı bile satarken adam 40 takşa atarcasına fotoğraflayıp öyle ilan ediyor. Biz bu iki resme ne dersek diyelim seni tatmin ecemeyiz ve sağlıklı konuşamayız. Orda şu var burda bu var demek sadece seni hüsrana uğratır. Ben kimsenin üzülmesinide emeğinin heba olmasını da istemem. Umarım kırmamışızdır güzel gönlünüzü. Selametle İnş’ALLAH.

A21MEDLi

Admin
Merhaba Arkadaşlar.

iki taşın arasındaki dere dediğin,
bu resimdeki gibi kıvrımamaı sahip?
ve daire için aldığım Aslan kafasımı?

gg.jpg

indir.png