1hafta Ban | Define işaretleri ve anlamları

1hafta Ban

blutx

Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar 1 hafta siteye giremedim 30 nisana kadar banlısın ibaresi aldım giriş yaptığımda. Sebebini öğrenebilirmiyim bu 1haftalık banın kusurumuzu öğrenmek isterim..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Hocam cubukla ayrım işi olmaz, metalleri eleyip istediğin bir metali algılatma yapılamaz fakat ben ayrım yaparım cubukla diyende palavranın başıdır...
kalhuyi nin konusunda uzaklaştırılmadan önceki yorumun. anlamaman çok garip.
insanları ,yeterli bilgiye sahip olmadan ,kişilerin meziyetini ve marifetini bilmeden, palavracı başı olarak ilan etmek ,sizde çok normal görülen günlük bir alışkanlık gibimidir.
bilgiye emeğe kişilere saygıyı hiç öne almadan (çünkü böyle bir ifade kullanan kişiyle ayni dili konuşmak zordur)sadece ,sitenin kuralları içinde ,kişileri rencide eden ,bir davranış yasak olduğunu uzaklaştırma nedeni olabileceğinin bilinmesi gerekir.
kişilere saygı duymayabiliriz ama sitede asla küçük düşürücü,ifadeler,sataşmalar kullanmadan yorumlarımızı yapmak bir mecburiyettir.
kalhuyi bazı küfürlü ifadeler nedeniyle siteden banlanmıştır. seninki sadece bir uyarıdir.
hepimiz kurallarımız içinde kalmak durumunda olduğumuzu bir kez daha hatırlatmaya sanırım gerek yok.