2 Resim. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

2 Resim.

SEVALİ

Kullanıcı
Cevap: 2 Resim.

O zaman buraya birkaç km.yakınında ibadet yeri ve şelalede olması lazım!acı suyu kontrol ettiniz mi?arkasında ahlat,ekşi elma veya kızılcık ağacı olması lazım.;)

Sayın FENERLİ ibadet yeri mutlaka vardır,5 km çapını ele alırsak batı yönünü bilmiyorum doğu,güney,kuzey yönlerinde bildiğim değirmen şelaleler açılmış ve açılmayı bekleyen mağaralar toprak altı mezarlar kaya mezarları asker tepesi var acı suyun yakınında sarı tepe mevcut önceden işlem yapmaya çalışılmış şu an mimli bir yer .

cantar

Vip Üye

insan ve şahin kartal görüntüsü var araziden ziyade kayalık alanda araştırma yapardım ............
işaretli alanları araştırmanda yarar var diye düşünüyorum......

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Sayın Ustam Güzel bir Öğretici ve bigilendirici bir Konu Olmuş Teşekkür ederim Sayın Ustam affınıza sığınarak size bu yerin kuşadası yolunda'ki yer'mi diye sorsam? aceba
Saygılarımla.

Leksey

Kullanıcı

cantar usta'ya katılıyorum.

SEVALİ

Kullanıcı

Bu tür içerikli sitelerde hiç bulunmadım amcamın rahatsızlığından dolayı konularına bakıyorum cantar usta zaman ayırdığınız için teşekkür ederim amcam iyileştiğinde kendisi aranıza tekrardan katılacaktır ben sadece gözlemciyim not alıyorum.

SEVALİ

Kullanıcı
Cevap: Re: 2 Resim.

S.a. Sayın Ustam Güzel bir Öğretici ve bigilendirici bir Konu Olmuş Teşekkür ederim Sayın Ustam affınıza sığınarak size bu yerin kuşadası yolunda'ki yer'mi diye sorsam? aceba
Saygılarımla.

Tevfik BEY kuşadası tarafı değil.

SEVALİ

Kullanıcı
Cevap: Re: Cevap: Re: 2 Resim.

S.a. Sayın kardeşim Özür dilerim ben konunun baş kısmını okumadan yazmışım ama aynı şekilde bizim buradada varda aceba dedim.
herneyse Amcanıza selamlarımı iletip çok geçmiş olsun derim
Saygılar.

Tevfik BEY Aleykümselam selamınızı ileteceğim teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.