3000'i Yakalarken | Define işaretleri ve anlamları

3000'i Yakalarken

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Degerli ustalarim
Degerli site yoneticileri
Saygi deger uyeler
Saygi deger misafirlet
3000 uye sayisina az kala
Forum/site hakkindaki
Olumlu olumsuz fikirlerinizi lutfen burda paylasalim
Aramizda yabanci yok
Biz bizeyiz
İcinizden gecenler rahatca
Lutfen
Paylasalim
Musadenizle ilk ben paylasayim
BoZKurT dostum
İyiki varsin
Ve
İyiki bu guzel mekani bizlere sagladin
Seni ve bu mekandaki
Guzel insanlari
Allah icin seviyorum

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Cevap: 3000'i Yakalarken

Bu hizmet kervanında bulunmaktan onur duymaktayım emeği geçen sevgili dostlardan ALLAH cc. razı olsun inşAllah tüm kardeşlerimize saygılar sevgiler...

Kervan07

Admin

3000. üyeye hediye verelim ne dersiniz? şaka şaka:)

burda huzur var dostlar ammannnnn bu huzuru bozmayalım haaa!!

bozkurt ustam tam bir yönetici ruhu taşıyor..burayı çok güzel idare ediyor

allah hepinizden razı olsun..

ha bu arada, bence forumun en duyarlı üyesi aliveli44 ustamdır..

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

sitede adamgibi adam olan genç aklı selim sahibi samimi insana insan değeri veren çoğunu şahsen tanıdığım ustalar var tabi artıların yanında eksilerimizde var sonuçta insanız hatalarımız kusurlarımız olur hepimizin ortak amacı zengin olmak içimizde sistem uzmanı biri yok gibi memleket sahte dede mezarı kaynıyor bilgisi olanda yazmıyor bu sistemi anlatmıyor işaret soruyorlar enbüyük işaret bunlar değilmi bu sistemi çözersek çok şey değişebilir bu konuda eksiklerimiz var hemde çok

ASİAVCI

Kullanıcı

Herşe güzel gidiyor saygı sevgi cercevesinde işallahta böyle devam edecektir bilgilerini araziyle pekiştirmiş arkadaşların daha aktif ve görsel olması daha bir hoş olacaktır :) :)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

selamunaleykum,

değerli aliveli44 dostum guzel bir konu acıp şahsımı övmeniz beni mahçup etti.
aynı ortamda senin gibi dostlarla bulunmak banada büyük onur büyük gurur yaşatıyor.
sitemiz her gecen gün buyumekte,define siteleri arasında gözle görülür bir yere seviyeye ulaşmıştır.

bu duruma gelmemizde emeği geçen herkeze sonsuz teşekkür ederim.sitemizin adı define mekanı,bu mekan hepimizin,bu konuda kimsenin şüphesi olmasın.

bulunmuş oldugum görevde kimseyi kırmadan hakkıyla görevimi yapmaya çalıştım,bu süreçte kimseyi kırmamaya özen gösterdim,inş öylede olmuştur.

kibirden uzak bir duruş sergilediğimi düşünüyorum.ve kibirden Allah a sığınırım.cevap yazabileceğim her konuya vaktim oldukca cevap yazmaya çalıştım.benim siteden bir isteğim yok,herşey yolunda gibi görünüyor.

tek isteğim foruma üye olup yardım isteyen kullanıcılara yardım edilmesidir,bir arayış içinde olan kişilere birazcıkda olsa yardımcı olunmasını isterim.

hee birde aliveli44 ustamın admin olmasını isterim,çabası çalışması uğraşı göz ardı edilemez gibime geliyor.

son olarak,tüüm paylım yapan üye arkadaşlarımıza abilerimize ustalarımıza yönetici abilerime ustalara arkadaşlarıma ve üye olarak destek veren tüm takipci üyelere çoook teşekkür ederim.

saygılar sevgiler.

(kimsenin emeği zai olmaz,elbet geri dönüşü olur)

yağmurcu

Kullanıcı

s.a.

cümleten ümmeten hayırlı formlar,hayırlı günler dilerim.değerli ustalarım değerli sitemizin kurucusu ustam emeklerinizden dolayı teşekkür ederim.bende kendi tesbitlerime ve araştırmalarıma göre 3000 rakamını 4 ile çarpıyom.nedeni ise hangi konuya baksam üç üye en az dört ,beş misafir var.onun için bende derimki bizler derindenn derine 10.000 devirdik diye düşünüyorum.bende acizane hislerimi sevinçlerimi paylaşıyım dedim.ALLAHA EMANET OLALIM.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

hiç bir çıkar menfaat beklemeden bu siteye gönül veren ,
dünyanın en değerli şeyi olan zamanlarını buraya ayıran,
tanıdığı tanımadığı insanların yardım çağrılarına ses olan, destek olan,
buraya emeği, hakkı geçmiş her gönül insanına 3000 kere teşekkürlerimi sunarım.

benim düşüncem şu yönde;

aramızda bu işin ilmini, inceliklerini bilen nice sessiz ustalarımız da var. sadece olup biteni seyreden ustalarımız, toplam 3-5 tane mesajı bile olmayan ustalarımız,,,,

benim onlardan isteğim ve ricam, sessizliklerine nokta koymaları ve yardım isteyen arkadaşlarımıza bir el uzatmaları.

bir hadisi şerifin mealini de hatırlatmak isterim.

VEREN EL, ALAN ELDEN ÜSTÜNDÜR.

Son düzenleme:

aydin-28

Kullanıcı

allah.c.c birlik ve beraberligimizi daim eylesin.bu sitelerde birçok olaylara ve hadiselere bizzat şahit oldum.buradan tüm üyelere tekrar hatırlatmak isterim siz siz olun kesinlikle site üzerinden hiçbir alış verişe katılmayınız.özel mesajlarla kurulan baglantılar sonra msn sohbetleri derken telefon görüşmeleri birkaç ay sonrada bomba patlıyor.filan üye para kaptırmış dolandırılmış diye.dilerim bu olaylar burada yaşanmaz.herkese saygı ve sevgilerimle.

MURATS44

Kullanıcı

Esselamu aleyküm. Site içindeki insanlarınbirbirlerine karşı yaklaşımları gerçekten çok güzel. Gerçek bir arkadaş, dost ortamı gibi. Bu dostluk ebediyyen devam eder inşaallah.
Yorumlara bakılınca hepsi birbirinden güzel. aliveli44 hemşomun konudaki sözlerine dayanarak olumlu ve olumsuz düşünceleri paylaşabileceğimi düşünerek, Bozkurt kardeşiminde beni anlayacağını düşünerek tema ile ilgli birşey söylemek isterim. Tema çok dar ve temanın sağındaki ve solundaki boşluklar nerdeyse tema kadar. Küçük ekranlarda sorun olmuyor ama 19 " ve büyük ekranlarda ; ki herkesin artık 19" kullnmaya başladığınıda düşünürsek bu kadar güzel ve detaylı bir site için biraz tuhaf duruyor. Ben bozkurt kardeşimden siteye yakışır güzel bir tema rica ediyorum . :)

Teşekkür ederim.