3d Dedektör Görselleri | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

3d Dedektör Görselleri

Warning

Kullanıcı
3D Dedektör Görselleri
thermoscan_graphics.gif
nh2.jpg

000745.jpg
analyzer.jpg

metal-detector-3d-scanner.jpg

0722839001323824379_detectormax%20srbija_html_25c31a46.jpg
king6.jpg
:D:D:D

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
En alttakinden bende var geçen yıl aldım.
sadece toprak yada kayada zemin ayarı yapıp kullanıyorum, başka bir gizli tekniği yada yolu varmı biliyormusun usta

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
sadece toprak yada kayada zemin ayarı yapıp kullanıyorum, başka bir gizli tekniği yada yolu varmı biliyormusun usta
Ustam verimliligi konusunda tatmin edicimi acaba. Birde kullanımı ve verilerin anlaşılır olması açısından ne gibi sonuçlar aldın.

Warning

Kullanıcı

Bu cihazı il il mineral değerlerine göre ayarlanıp tasarlanmıştır arkadaşım bu cihazdan kullandığı için bu şekilde bana bilgilendirme yapmıştı üstadım kullandığın bölgede ot falan olmayacak cihaz değerleri bu şekildedir. Farklı bir ilmi yokmuş

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Ustam verimliligi konusunda tatmin edicimi acaba. Birde kullanımı ve verilerin anlaşılır olması açısından ne gibi sonuçlar aldın.

Üstadım açıkcası kullanmayı çok iyi bilmiyor olabilirim, dediğim gibi sadece zemin ayarı yaparak birkaç yerde denedim olumlu sonuç alamadım..
Birtane kaya yüzeyinde %90 seviyesinde boşluk uyarısı verdi ama açıkcası kayaya işlem yapmak zor geldi.
Ben Aksaray'dayım üstadım, dağdaki kayalardaki mineraller gözle görülüyor, bu durumda nekadar başarılı bu yıl net olarak test ederim inşallah.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Bu cihazı il il mineral değerlerine göre ayarlanıp tasarlanmıştır arkadaşım bu cihazdan kullandığı için bu şekilde bana bilgilendirme yapmıştı üstadım kullandığın bölgede ot falan olmayacak cihaz değerleri bu şekildedir. Farklı bir ilmi yokmuş

Usta ben kendimde kullanırken eksiklik görüyorum belki tam kullanamıyor olabilirim, ama küçük bir detay varda biz bilmiyorsak onada üzülürüm açıkcası, hani iş yapmasa üzülmem. :)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Usta ben kendimde kullanırken eksiklik görüyorum belki tam kullanamıyor olabilirim, ama küçük bir detay varda biz bilmiyorsak onada üzülürüm açıkcası, hani iş yapmasa üzülmem. :)
muhterem kardeşim,bölüm biliyorsunuzki bu gün siftah yaptı.
ustamızda bazı paylaşımlar yapıyor sağ olsun var olsun. bunca konular içinde kendisininde tam anlamıyla her konuya istenilen cevabı vermesini beklemeyelim. birini iyi bilirse bir diğerinde yeterli olmayabilir,bunuda noksanlık olarak görmeyelim. hangimiz her konuya yeterince hakimizki. sen elindekini bile yeterince çözemediğini söylüyorsun değilmi.
bölümdeki ve konuları açmaktaki amaç, türler içinde ,tecrübeli arkadaşlarımızın konuya katkı yaparak ,üyelerimizi bilinçlendirmektir.
zaman içinde istediğiniz detaylar mutlaka cevabını bulacaktır. sağlıcakla.