A21medli ustanın paylaşımı ile ilgili | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

A21medli ustanın paylaşımı ile ilgili

KaranLik

Kullanıcı
A21medli ustunanin konu içinde paylaşım yaptığı MapSource ve MapSource den izlek alma resimleri forumda bir arkadaş ta duruyormu acaba bir arkadaşta. Duruyorsa paylaşa bilirmisiniz? Konuyu kilitli paylaşım yapılan yer. Zaten konuyu açan arkadaş banlamış. Konuyu nereye açayım diye düşünür iken buraya açmaya karar verdim. Yanlış yere açtıysam konuyu taşırsanız sevinirim. Şimdiden rahatsızlık için özür dilerim.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
A21medli ustunanin konu içinde paylaşım yaptığı MapSource ve MapSource den izlek alma resimleri forumda bir arkadaş ta duruyormu acaba bir arkadaşta. Duruyorsa paylaşa bilirmisiniz? Konuyu kilitli paylaşım yapılan yer. Zaten konuyu açan arkadaş banlamış. Konuyu nereye açayım diye düşünür iken buraya açmaya karar verdim. Yanlış yere açtıysam konuyu taşırsanız sevinirim. Şimdiden rahatsızlık için özür dilerim.
Hangi konu olduğunu biliyorsanız yazın bakalım.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Yüklendiği sitelerden silinmiş dosya ve videolar. @Reis ,@ZİRVE ustalarımızda belki vardır. Etiketledim, gördüklerinde cevap vereceklerdir.

Son düzenleme:

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Selamûn Aleykûm cümleten. @A21MEDLi mamostemle görüştüm. Epey bi konuştuk. Gözlerindeki görme yetisini neredeyse tamamen yitirmiş. En yakını dahi var ile yok arası bulanık görüyormuş. Gözlerinde aşırı kan akması olduğundan iğnelerde faide etmemiş. Duamızı esirgemeyelim. Rabbim şâfi ismi hürmetine şifa nasib eylesin İnş’ALLAH. Sizlere de çok selam ediyordu. ALLAH ondan razı olsun. 🤲

Moderatör tarafında düzenlendi: