Açılmış Tümülüs | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Açılmış Tümülüs

ASI

Kullanıcı
Abi görseller süper gerçekten. Adamlar zamanında iş makinesi yok, hilti yok çok güzel işçilik yapmışlar. Abi birde yeryüzündeki timülüslerin giriş noktaları tam oalrak belli midir? Yoksa he medeniyet kendinesine ait bir çalışma yolu mu izlemişlerdir acaba?

ersan

Admin
Uzaktan çok gördüm de
Bir gidip gezemedim ustam
Paylaşım için sağol
Eline sağlık ustam
ustam buyuir burda benim yanimda dolaylarimda buyle acilmis cok var girecez bak ne kaliteli iscilik ve ne ustraliklan o taslari yapmislar hic bir su suzmayacak halde trasli icerden ve ,,gazete,,kitadi girmeyecek tas bloklarin arasina kadar okadar kalite iscilik.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Abi görseller süper gerçekten. Adamlar zamanında iş makinesi yok, hilti yok çok güzel işçilik yapmışlar. Abi birde yeryüzündeki timülüslerin giriş noktaları tam oalrak belli midir? Yoksa he medeniyet kendinesine ait bir çalışma yolu mu izlemişlerdir acaba?
Medeniyetin hatta kabilenin bile bazen
Timülüs yapısı değişir
Üç tane yan yana görürsün ama
Girişleri farklı yönlerde çıkabilir

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Kardesim guzel gorsel olmus eline saglik ama o lahitleri abd nasil birakmis anlayamadim dostum lahit olayinda en iyi parayi yahudi veriyo icindeki gazi aldiktan sonra geri biraki adamlar o gazla neler yapuyo bilinmez ama isi bitince geri getiriyolar ve bes para etmiyo bu kesin olkemize bakin butun lahitler acik kursundan yspma contalari bile kirilmis slinmiz vahlar bize ulkemizi satip yahudileri zengin ediyoruz