Aliveli44 Yakalandı | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Aliveli44 Yakalandı

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Senin açıklama yapacağın yok ben açıklıyayım bari şimdi aliveli ustamız geçenlerde fidan dikmeye gitmişti biliyorsunuz fidan dikmeye gitti gitmesinede ortada fidan yok cepte metelik yok eee garibim naapsın daldı ormana ormanda fidan araştırırken birde ne görsün odane bütün umutlarını bağladığı yüzde bi milyon garanti gözüyle baktığı şakşah babanın mezarını bir gurup defineci eşmiyorlarmı kanı bir anda o küçücük mini minnacık beynine sıçramasıyla öyle bir nara atarki zavallı defineciler kazmayı küreği dedektörlerini can havliyle bırakıp patolonlarının paçalarını tutarak kaçarlar ve aliveli ustamızda dedektör sahibi olmanın heyecanıyla fidanların canı cehenneme diyip dedektörle gelirken resimde görüldüğü gibi hınzır la cedelleşmesi asiavcının objektifine yakalanır durum bundan ibarettir dostlar açıklıyacam açıklıyacaaam deyipte bir türlü açıklıyamadığı olay bundan ibarettir...(kahkaha)

TEVFiK

Vip Üye
Aha valla geldi
@Tevfik abim geldi
Abi sen nerelerdesin
Hacivert ve ahalisi üstüme çok geldiler
Ak sakallılarda oları tutdu:(
:confused:
(matrix) tabii sizi yanlız buldular'da ondan '' ak'' sakallılar (keyif) '' kara '' sakallılar bilikte olmuşlar benim anladığım kadarı ile.(keyif) (maşallah)(şeytan)(keyif)(kafam)(kahkaha)
Saygılarımla.(beğendim)

zemigal

Kullanıcı
@ASİAVCI ustam size mesaj gönderdim fakat cevap alamadim mesajlarim mi gelmiyor acaba

Lütfen Forum Kurallarını Okuyunuz aliveli44
14- Bir başka üyenin açmış olduğu konuyu bölecek mesaj yazmak yasaktır. Üye konu içeriği ile alakalı yeni konu başlığı oluşturarak ilgili alanda konu açmalıdır.
Uyarılır, devamı halinde siteden süreli uzaklaştırılır.

http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kuralları.2/
Aşağıda vermiş olduğum Bölüm linkinde Uygun bir başlık ile konu oluşturabilirsiniz
http://www.definemekani.com/forum/kategori/definemekanı-ustalar-odası.91/

TEVFiK

Vip Üye
Mevlam emeklerini zayi etmesin inşAllah dostum dualarımız seninle...
Allah Siz'den bir Ömür boyu Razı Olsun İnşallah (ağla) Sayın Ustam Saygılarımla
Mezar kazarken bakın ne ile karşılaştılar...
Haberin devamı---->>> ..........Şansa bakın bende büle şans yok.(ağla)

Son düzenleme:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin