Amazon Kadinlarinin Türk Olduğu Bilimsel Olarak Kanitlandi. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Amazon Kadinlarinin Türk Olduğu Bilimsel Olarak Kanitlandi.

wolf_52

Kullanıcı
buna göre ikizceli ve sen amazonların torunlarımı oluyorsunuz:p:p:D:D(kahkaha)
sanmam ben kendi adıma konuşacak olursam, fatih döneminde, tırabzonu fet ih etmeden 3 veya 4 sene evelsinden, tırabzonun doğusuna yani tonyaya yerleşdirlen alperen ailelerindeniz, orduya, ve ünyeye çok çok sonra gelinmiş 1940 larda sanrım emin değilm.. rahametli babamda arşdırmış, bende tarihe olan merakım da var, amazon torunu olmam imkanı yok... başkan(keyif) alperen torunuyum...

impo1451

Kullanıcı
Savaşçı yetişiyor kadınıyla erkeğiyle bu necip millet. Keşke amazonlar günümüze kadar devam edebilseydi. :)

kda_34

Kullanıcı
değişik bir paylaşım olmuş bilgi bilgidir.. :)

malatyalı44

Kullanıcı
wolf ustam alperenler nazamandır karadeniz bölgesinde yaşamışlar inanılır gibi degil eger sen nesilden bassediyorsan bunuda kabullenmen lazım amozon soyundan geliyorsun

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
wolf ustam alperenler nazamandır karadeniz bölgesinde yaşamışlar inanılır gibi degil eger sen nesilden bassediyorsan bunuda kabullenmen lazım amozon soyundan geliyorsun
Karadeniz gezen bir kişi olarak biliyorum yüksek kesimlerde özellikle yaylalarda Türk mezar larını bizzat gördüm Akıncı beylerine ait sarıklı mezar taşları vardı ancak bunların büyük bölümü yere düşmüş yada düşürülmüş mezar taşlarıydı birde bizim deli oğlan Cemal gülasın bir belgeselinde izledim zamanın tanıgında yaylalarda taştan yapılmış koyun heykelleri vardı mezarlık larda buda ak koyunluların bile Karadenizin yüksek kesimlerinde bir dönem yaşadıklarını gösteriyor Amazonlar gelince Karadeniz de yayla pazarlarında teyzelerim ne fiyat söyler lerse verip ürünü alıyorum amazon neymiş bu teyzelerim yanında ALLAH Karadeniz erkeklerini korusun.

kda_34

Kullanıcı
Ne olursa olsun karadenizde karadenizin insanıda candır..