anahtar yan ayak izi ve Kare oyma | Define işaretleri ve anlamları

anahtar yan ayak izi ve Kare oyma

husel

Kullanıcı

değerli ustalar toprağın içinden 2 tane toprağa saplı 1 metre yüksekliğinde kaya var bu kayalardan solda olanın sol kısmında 15cm boyunda aynı kulak gibi dışında kare oyma var 1.5cm derinliğinde, sağdaki kayanın yanında 30x40 ebadında 10 cm kalınlığında yan durur vaziyette içinde parmaksız çocuk ayak izi var 0.5cm derinliğinde bu kayaların 50 cm önündende 40x50 tenekeye benzer taşın üzerinde oyma anahtar var anahtarın kilidi açan dişlerin olduğu yerin hemen önünde 4 tane 1 i parmak ucu büyüklüğünde diğerleri birazdaha ufak 4 tane 0.5 cm derinliğinde dairesel sıralanmış oyma var anlamı nedir? yardım edermisiniz.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: anahtar yan ayak izi ve Kare oyma

s.a

Allah c.c muavfak etsin inş.
resimleme imkanın varsa guzel olurdu.

KANAS_USTA

Admin

anahtar: davutun evinin anahtarını ona teslim edeceğim.Açtığını kimse kapayamayacak,Kapadığını kimse açamayacak.

ayak: Ya RAB, yolunu bana öğret,
Senin gerçeğine göre yürüyeyim,
Kararlı kıl beni, yalnız senin adından korkayım.

dort delık : YHVH (tanrının adını olusturan dort harf)

uzatmaya gerek yok son nokta burası. ancak her seyını resmı yapman senın acından faydana olur.

espiri mahıyetınde son olarak; Ses, “Gördüklerini kitaba yaz ve yedi kiliseye, yani Efes, İzmir, Bergama, Tiyatira, Sart, Filadelfya ve Laodikya’ya gönder” dedi. (sen nerelisin kardeş ? :))

husel

Kullanıcı

BARTIN usta.:) Verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkürler. Yakında FİL Resmi Yükleyeceğim Değerli yorumlarınızı beklerim.saygılar.

Son düzenleme: