Arıt Önemli bir muhit!!!

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Arıt Önemli bir muhit!!!

ustad arıt nere? bu belge neyin nesi? volçanla ne alakası var? doğruluğundan nasıl emin oldunuz? yerleri ve kitabında yazan varsa işaretleri teyit edebildinizmi? paylaşmak istemeniz çok güzel buna diyeceğim yok. inşallah doğru bir belgedir de birilerinin işine yarar. ama doğrumu değilmi ona karar verebilmek lazım.

husel

Kullanıcı

Bu işle uğraşan arkadaşlar Arıt'ı çok iyi bilirler. Bence biraz araştırırsanız neden bahsettiğimi anlarsınız. :)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

meselemiz arıt değil detayla ilgili usta. ben arıtı da inkumunu da çakraz ı da kurucaşileyi de bartını da ve yakın cevresindeki illeri ve ilçeleri de dahil iyi bilirim de. mesele benim bilmem değil ..

mesele forumun amacına uygun paylaşımı yapabiliyor olmak. ama siz bilmeceye ve gizeme devam etmeyi seviyorsunuz ve bilmeceye devam etme kararındasınız. anlaşıldı.

buranın forum sitesi olduğunu amacın doğru bilgiyi paylaşmak olduğunu hatırlatarak selamlarımı sunuyorum size.

önceki sorularıma detaylı cevaplar yazarsanız beni sevinidirisiniz. biz talebelerde sayenizde nasipleniriz.

Son düzenleme: