Ayakkabı Terlik Dedektör (warning Ustama) | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ayakkabı Terlik Dedektör (warning Ustama)

ASİAVCI

Kullanıcı
Bu sözler bana mı anlayamadım ben ne cihaz satarım nede gidin şu cihazı alın derim Warning usta başka bir konuda bu cihazın varlığından bahsetti arşivimden bulursam paylaşırım dedi bende görsel amaçlı kendi arşivimden paylaştım. Satmıyorum yani. Önermiyorumda kimseye. Bişeyleri ispat etmek derdinde değilim. Hoşunuza gitmiyorsa paylaşımlarım forumdan atarsınız beni olur biter.
SORUN PAYLAŞIMINDA DEYİL SORUN BU TÜR CİHAZLARIN İŞ YAPMAYACAĞINDA BU TÜR PATLAŞIMLAR İYİYİ KÖTUYU AYIRMAMIZDA FİKİR VERECEKTİR KANAATİNDEYİM ÇALKAYA 28 USTADIN KAYGISI İŞ YAPMAYAN BİR CİHAZ VE ALBENİSİ BİRİNİN CANINI YAKAR ENDİŞESİ ŞAHSINIZA ACTIĞINIZ KONUYA BİŞEY DEDİĞİ YOK SELAMETLE

daywalker

Kullanıcı
Enayilik vallahi bende. Neden bişeyler paylaşma ihtiyacı duyuyorum anlamıyorum. Sana ne be salak kafam. Kim ne paylaşırsa paylaşsın. Otur adam gibi paylaşılanları oku keyfine bak ne diye paylaşımlarda bulunuyorum. Resmen tad kaçıran olduk. Gerek yokmuş dilim yandı artık bidaha en ufak bişey paylaşıp kimselerin tadını kaçırmam.

ASİAVCI

Kullanıcı
Enayilik vallahi bende. Neden bişeyler paylaşma ihtiyacı duyuyorum anlamıyorum. Sana ne be salak kafam. Kim ne paylaşırsa paylaşsın. Otur adam gibi paylaşılanları oku keyfine bak ne diye paylaşımlarda bulunuyorum. Resmen tad kaçıran olduk. Gerek yokmuş dilim yandı artık bidaha en ufak bişey paylaşıp kimselerin tadını kaçırmam.
HADİ HADİ ŞU ODA MEZARLARDAN BİRKAÇ ÖRNEK PAYLAŞTA GÖZÜMÜZ GÖNLUMUZ ACILSIN ÖYLE ALINGANLIK YOK EVDE BİLE BAZEN BİRİLERİNE SESİNİ YUKSELTTİĞİN OLUYOR AMA KIRILMAK DARILMAK YOK BİZDE ABİ KARDEŞİZ. AİLE GİBİYİZ BEKLİYORUM .SELAMETLE

Warning

Kullanıcı
Bu sözler bana mı anlayamadım ben ne cihaz satarım nede gidin şu cihazı alın derim Warning usta başka bir konuda bu cihazın varlığından bahsetti arşivimden bulursam paylaşırım dedi bende görsel amaçlı kendi arşivimden paylaştım. Satmıyorum yani. Önermiyorumda kimseye. Bişeyleri ispat etmek derdinde değilim. Hoşunuza gitmiyorsa paylaşımlarım forumdan atarsınız beni olur biter.

Üstadım gereken bilgiyi Çalkaya Üstadıma ilettim maksadımız belli elbette.
Yanlız kendi arşivimdekini bulamadım bu konuda yardımcı olduğun için teşekkür ederim.
Ürün paylaşınca Mayın dedektörü desek daha mantıklı olur ayrıca burda kimse kimseyi atmaz kurallar bellidir kural ihlali olduğu vakit gereken uygun görülür burda eleştiri olacak ki insanınız gerçeği Görsün bilsin ;)
hayırlı geceler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Warning

Kullanıcı
Abi severde kızarda.

Abi kardeşlik budur tadı tuzu olur ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk