Ayetel Kürsi + Video | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ayetel Kürsi + Video

walkman

Kullanıcı
Warning usta Allah razı olsun. Telefonuma indirdim. Her zaman dinlemek için güzel bir paylaşım yapmışsınız. Teşekkürler

Warning

Kullanıcı
Warning usta Allah razı olsun. Telefonuma indirdim. Her zaman dinlemek için güzel bir paylaşım yapmışsınız. Teşekkürler

Allah c.c. Cümle Ümmeti Muhammed (sav) Razı olsun hayırlı mübarek olsun bende Çoğu duayı telefonumda videosunu bulunduruyorum ruhaniyetim huzur bulup gıdasını alıyor üstüne birde ben okuyorum dahada rahatlatıyor Üstadım Allah'a emanet olun selametle

walkman

Kullanıcı
Warning ustam Allah sizlerden de razı olsun. Bakınız bir mesaj ile nice dualar alıp Yaradan'a olan kalb-i muhabetimizi bir kez daha kat ve kat arttırıyor ve bundan doğacak sevaptan siz de faydalanıyorsunuz.
Aslında bu tür paylaşımları arttırarak boş kaldığımız vakitlerde kulaklık veya ortamın durumuna göre dinleyerek herdaim elimizin altında olan akıllı telefonlardan azami şekilde yararlanmak gerektiğini düşünüyorum. Allah'a emanet olun selametle

Warning

Kullanıcı
Warning ustam Allah sizlerden de razı olsun. Bakınız bir mesaj ile nice dualar alıp Yaradan'a olan kalb-i muhabetimizi bir kez daha kat ve kat arttırıyor ve bundan doğacak sevaptan siz de faydalanıyorsunuz.
Aslında bu tür paylaşımları arttırarak boş kaldığımız vakitlerde kulaklık veya ortamın durumuna göre dinleyerek herdaim elimizin altında olan akıllı telefonlardan azami şekilde yararlanmak gerektiğini düşünüyorum. Allah'a emanet olun selametle

Âmin ustam bu konu üzerine inşaallah Detaylı olarak eğileceğim iman ne kadar sağlam olursa tatbik ,aşk ne kadar sağlam olursa ilim ile bilim daimi Rabbimden yardım olur amenna çok konu araştırıyorum daimi olacak inşaallah dualarımı burdaki Dostlarıma çok ediyorum sizlerde dualarınızı eksik etmeyin Allah'a emanet