Aytun Altundal.. | Define işaretleri ve anlamları

Aytun Altundal..

SEVALİ

Kullanıcı
Konu başlığımda özellikle ç harfini yazmadım...

İlk açtığım bu videoda kendisinin anlatımı ile tanıyabilirsiniz..

Rahmetle andığım ve son 2 yılda kendisini kitaplarından ve internet ortamında tanıdığım sonsuz rahmet dilediğim Sayın Aytunç Altındal Beyefendinin internet ortamında bulunan bir çok videosunu zaman içerisinde siz değerli dostlarımın ve diğer insanların yavaş yavaş anlayabilmesi çerçevesinde paylaşmak isterim..

Son düzenleme:

SEVALİ

Kullanıcı
Faydası olur ustam. Saolasn. Bende izlemeye başladım bir süredir. Kitap isimlerinide kitap tavsiye bölümünde paylasirsaniz faydası olur.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elimden geldiğe kadar paylaşmak istiyorum...

İnsan hafızası birde kan hafızası var malum bir olay vardı kan kanseri babuna olayı katolik kilisenin dışladığı paracelsuss kan hafızası ben ne yemişim neyi severim hangi otu hengi eti hangi günlerde severim nerde nefes almışım vsvsvsvs bozkurt ustam olaylar çoğu mahluku beşerilerin kabul etme şansı yok fakat paylaştığım videoları hazmetmeye çalıştıkça anlayacaklardır..

karanar

Kullanıcı
yediler adamın başını. vatikan arşivine rahmetli kadar gidip de bilgi belge alan adam olmamıştır. doktoru bile 2 hafta da bu kadar hızlı yayılan kanser görmedim demiş. bu bir suikast demiş. son haftalarında İLLUMİNATİ' konusunu çok işlemişti. Allah rahmet eylesin inşaallah.