Bakıcı bir kadının sizin evin olduğu yerde hazine var demesi

impossibleman

Kullanıcı
Cevap: Bakıcı bir kadının sizin evin olduğu yerde hazine var demesi

Bizimde dediğin gibi bir arkadaşımız var. Yanıltıyorlar. Define ile ilgilendiysende gözünden anlıyorlar bunlar zaten. Kandırıyorlar. kolay kolay doğru bilgi vermezler. Geçmişte olanları ve gittiğin yerleri anlatabilirler sana. Kesinlikle paranın yerini net olarak bilemez. laflarının yarısı doğru, yarısı yanlış olur. Evi ve bahçeyi bilmiş. Bunlar doğru. Para yanlışda olabilir. Ustamın dediği gibi resimlersen. Özellikle bahçelerde genelde dikili taş veya çevresinden dolanarak geçtiğin büyük bir kaya ararım genelde. :) aha bunuda belki ben bilmişimdir. saygılarımla.

Sarpedon

Kullanıcı

Sillle sit alanidir, daldinizmi enselenirsiniz, aman uzak durum oralardan, gezmek bile risklidir oralarda. Gevele dagi ile tatkoy arasinda guzel yerler var ama
Selamlarimla hemsolar

axiqonyali42

Kullanıcı

Sillle sit alanidir, daldinizmi enselenirsiniz, aman uzak durum oralardan, gezmek bile risklidir oralarda. Gevele dagi ile tatkoy arasinda guzel yerler var ama
Selamlarimla hemsolar

Eyvallah gardaşımm :)

powerca

Kullanıcı

aliveli ustam doğru söylüyor.banada denk gelmişti valla senesini hatırlamıyorum.şüphelendiğimiz bir bölge vardı.Bir arkadaşın tavsiyesiyle işi bildiğini söyleyen birini getirdik .biz şüphelendiğimiz yer hakkında bilgi beklerken o daha inceleme bile yapmadan bize yok şurada yedi küp var şurada sandık var filan anlatmaya başladı .be adam dediğin yerlerde hiç bir halt yok.bağlantıralım var burada olduğu söylüyor filan anlatmaya başladı.tabii biz bu tarz kişilerin ve bağlantılarının sözüne güvenmediğimiz için adamı savuşturduk.yani anlayacağın bu kişilere itimat etme.

axiqonyali42

Kullanıcı

aliveli ustam doğru söylüyor.banada denk gelmişti valla senesini hatırlamıyorum.şüphelendiğimiz bir bölge vardı.Bir arkadaşın tavsiyesiyle işi bildiğini söyleyen birini getirdik .biz şüphelendiğimiz yer hakkında bilgi beklerken o daha inceleme bile yapmadan bize yok şurada yedi küp var şurada sandık var filan anlatmaya başladı .be adam dediğin yerlerde hiç bir halt yok.bağlantıralım var burada olduğu söylüyor filan anlatmaya başladı.tabii biz bu tarz kişilerin ve bağlantılarının sözüne güvenmediğimiz için adamı savuşturduk.yani anlayacağın bu kişilere itimat etme.

Eyvallah kardeşim

ersan

Admin

slm axigonyali42 birde ben anatay1m sana bir hoca meselesi .BANA tan1d1k bir arkadas dediki bir kar1 gitmis bir hocay1n yanina hocada demis ki senin bahcede bir erik ac1n1 altinda para var .guturduler beni oraya cubuk cekmeye o ev saipleri ben ad1m at1kca onlarda hap arkamda geziyorlar hocan1n ded1 yerler boss c1kti biryeri nokta vermediler cubuklar.sonra onlara sordum nereden mis bu hoca diye onlarda suyledi .Bende gitim o hocaya bakalim ne decek diye ,,HOCA,,okadar cok biliyorki drek hayat1n1 okuyor bana da baslad1 o para masalar1ni anatmaya.bende dedimki hocam eter .