Bakır Cubukla Arastırma | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Bakır Cubukla Arastırma

marsupilami

Kullanıcı
bilgisi olanlar yardım ederse seviniriz
2lc1bid1.jpg

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sevgili kardeşim,
2lc1bid1-6bf4e.jpg

tespit ettiğiniz yer okların birinin istikametine gelirmi. eğer yerinde bir kayma olmamışsa karşılıkları ok istikametinde olacak.gelmiyorsa o kısımlarda inceleme yaptınızmı.
k339zb.jpg

buradaki kayalarda işçilikli. acaba ilk kaya başka yerleri verirmi düşünülmeli. tek ve dar bir resim almışsın. keşke...
burada aldığınız boşluk bir oda olduğunu gösteriyor.
birinci olarak derinlik alabildinizmi?
ikinci olarak ön yüzden çizdiğim şekilde ya bu kısım az bir ihtimalde sağ kısımdan odanın dışından geçerek tünel varmı diye baktınızmı.
3-değerli aldığınız yer odanın dışında. buranında boşluğu ve derinliği anlaşılmalı.ve oda ile arasında kısa tünel benzeri boşluk varmı bakılmalı. olaki mineral olan bir yer olmasından korkarım. tespiti yapan bu ayrıntıları bir açıklığa kavuştursunki emin olunabilinsin.
birde bir kaç m. yakınında ikinci bir oda varmı incelenmeli.

ersan

Admin
ustam 1 ci isarete bakilirsa sirali mezarlar var tasin bakti yunde ,,ikizceli ustam ,,birtanesini noktalamir urasmaya deymez bence bu yer kaliteli bir isaret guremedim siradan mezar oymalari ustam cubuklarlan altin deye nokta aldin yerler mezar olasili yuksek

DeLiCebey

Vip Üye
Değerli olarak çekim aldığınız yer mineralli yerdir.

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mirkut

Vip Üye
Tekrar gittiginizde yaninizda aluvminyum cubuk ve ceik yuzuk goturup celik yuzugu aluvminyum cubuga degdirerek bakabilirmisiniz degerli aldiginiz yerlerde.
Birde ikizceli abim deginmis zaten yine bosluk aldiginiz yeri tekrar almaya calisin bakir cubuklarla sinirlarda degisiklik olacakmi olmazsa kenar olculeri biri birini tutmasi lazim 5 yada 10 cm dahi oynamamasi lazim.
Selametle kardesim

esrarengiz2828

Kullanıcı
işaretin olduğu kaya hem seyyar hemde mezar gibi duruyor yoklamakta fayda var derim alttaki kapak taşınada benziyor hani;)

Kader25

Admin
Tekrar gittiginizde yaninizda aluvminyum cubuk ve ceik yuzuk goturup celik yuzugu aluvminyum cubuga degdirerek bakabilirmisiniz degerli aldiginiz yerlerde.
Birde ikizceli abim deginmis zaten yine bosluk aldiginiz yeri tekrar almaya calisin bakir cubuklarla sinirlarda degisiklik olacakmi olmazsa kenar olculeri biri birini tutmasi lazim 5 yada 10 cm dahi oynamamasi lazim.
Selametle kardesim

Sevgili @Mirkut Ustam,
Değerli için, aleminyum çubuğu hiç denemedim. Ben sadece boşluk teyidinde kullanıyorum aleminyumu.
Arkadaşın konusunu dağıtmamak adına da olsa 3-5 cümle ile de olsa bilgi verirsen sevinirim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sağ ele çelik alarak çubukla birlikte bakılırsa basit mineralleri görmez.güclü mineralleri elemeyide yakında öğrenirsin inşaallah. yeterki çubukta yeterli olabil.

Mirkut

Vip Üye
Kader ustam aluvminyum cubuga celik yuzuk degdirerek bakmami sagolsun ikizceli abimiz tavsiye etmisti. Yalniz sunu diyebilirimki kirk elli bin liralik cihazlarin degerli diye algiladigi mineralleri eliyor. Abimin dedigi gibi basitte olsa cogunu eliyor memnun kalinir yani.