Balık Ve Hac

wasp

Kullanıcı
Ustalar bu gün bir arkadaş bana bir kayada üste haç işareti altta balık ve sol tarafında 7 tane merdiven olan bir yer biliyorum dedi gidip görmedim ama yakın zamanda gidip bakacaz o zamana kadar bilgisi olan ustalaradan bir akıl istiyorum ben kendi bildiğim kadarıyla katakamp olarak değerlendirdim ama burdaki ustalar ne der merak ediyorum

KANAS_USTA

Admin
Cevap: Balık Ve Hac

hac; yonu dogudur metrajı 35 adımdır,
balık dogusunun habercısı,
merdıven; 7 basamaı ıle hem balıgı hem de doguyu temsıl etmıs,
ustelık merdıvenın solda olması yıne dogunun habercısı tam sıstemlı anlayacagın....

kılıt nokta;
1.merdıvenden manayı arayacaksın, cevrede bu mana yok ıse
2. merdıven 7 basamaklı bu balık demek, balık dogusunun habercısı olduguna gore hac zaten dogu demek yanı balıkla bırlıkte doguyu buldu demek(isa), bu durumda kendınde son bulur,

bız merdıvenın ıhtımallerını sayalım ;

merdıven;

* hemen yakınında dere olur kaynak olur hakeza,,,, dere kıyısında ıkıncı ısaretı buldugun an sona vardın demektır.

* su olgusu yok ıse merdıvenın altında mezarı olur

* yıne mezarı merdıvenın altında olup parası hemen yakınında tumsek ıcınde yahut o ıkı ısaretın kendıne parası olur ama oncelıkle merarı netlestırmelısın.....vs

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Kanas ustanın anlatığı şekilde dere varsa batıdan doğuya doğru aşağıya küçük bir üçgen yanında haç bulursun ama daha mantıklısı resim olur.
Varsayımla hareket ederken bak bakalı şelale var mı?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

kilise yerine uzak sayılmaz bu işaretler. yakınında da papaz yatıyor. papazın mezarına doğru gidiver. papazlar sergen kayalıkları sever bu da 7 dir.

TRUVA

Admin

baktığı yönde bir tepecik,yada kaya varmı yanında.ağaç.yakınd dere.baktığı yöndki tümsek yada kayanın altından basamakla odaya direcekmisin???

wasp

Kullanıcı

baktığı yönde bir tepecik,yada kaya varmı yanında.ağaç.yakınd dere.baktığı yöndki tümsek yada kayanın altından basamakla odaya direcekmisin???
Ustalar ben buraya kendim gidip görmedim bir arkadaş görmüş hatta biraz çalışmışlar ama bir netice alamamışlar yakın zamanda beraber gidip göreceğiz ben resimlerini çekip siteye yüklerim ben sadece ön bilgi almak için siz ustalara sordum
söylediğine göre dere kerarında yüksek bir kayadaymış işaretler bir resmini çekeyim o zaman olayı netleştiririz verdiğiniz bilgiler için çok çok teşekkür ederim

UFUK

Kullanıcı

balık olunca yakında su olmalı haç ise çevre de başka haçlar da olmalı yukarılara yogunlaş kiliseye götüren yer olabilir.

light_celal1

Kullanıcı

kanas usta güzel açıklamış
bide şelaleyide incelemeyi unutma