Banlanan Kullanıcı: Akrep68 | Define işaretleri ve anlamları

Banlanan Kullanıcı: Akrep68

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
banlama durumunda sistem forum mahkemesine konu olarak açıyor.
yoksa istemediğimiz bir durumun açıklanması kimseyi memnun etmez. ama herkesin de konuyu bilme hakkı vardır.
fotoğraflı bölümde akrep kardeşimize açtığım konu da gerekli açıklama tarafımdan yapılmıştır.
gerek görülürse ,attığı mesajlarıda paylaşabilirim. keyfi ve gereksiz bir gelişme olarak görülsün istemem.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Ben baştan beri gelenden beri bu konu hakkında sıkıntı lı düşünüyordum zaten bence yerinde bi karar ustam saygı vede sevgilerimle yorumlarimdada var zaten

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
ben ilk başta hüddamlı falan demiştim ama hüddamlı falan değil şakülcü denizliden20 ile aynı yani şakül sarkaç v.b şeyler ile bakıyor bunuda daha sonraki yazılarından ve tavırlarından anladım gitmeseymiş iyiyimiş olabilir herkesin bi yöntemi tekniği var saygı duyarız oda bizim için farklı bir renk katıyordu

esrarengiz2828

Kullanıcı
ben ilk başta hüddamlı falan demiştim ama hüddamlı falan değil şakülcü denizliden20 ile aynı yani şakül sarkaç v.b şeyler ile bakıyor bunuda daha sonraki yazılarından ve tavırlarından anladım gitmeseymiş iyiyimiş olabilir herkesin bi yöntemi tekniği var saygı duyarız oda bizim için farklı bir renk katıyordu
Ustam konulara biraz daha açıklamalı yanasilmasi lazımdi bazı konulara cevaplarını takip ederseniz gayet net bazı şeylerin bu kadar kolay cevap ve olmayacak bi yer işareti olup olmadığını bilmemek yalnızca ALLAHA mahsustur ve bu cinlerinde bizim gibi yalan söylediklerini detaylı şekilde araştırmış ve öğrenmiştim ve ilk konusu acildigindada biraz sert davrandığını iyi hatırlıyorum ve bu işlerde hoca isinede fazla sıcak bakıyorum çünkü bu işin en çok darbesini onlardan yedim saygı vede sevgilerle ustam

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gerd23

Kullanıcı
ben banlanmadim banlanan siz o odayi o ustaniza bir sorun o odayi bir sizler Len paylassin malın hasini size göstersin birde ona bir sorun Allah dünyayi yaratigi zaman dünyadamiydi birde ona söyleyin o odada daha cok arar denizli20 de bir sorun 60 metre sondaj yapmista altin da sehir varmista ben ona yer gösterdim insaallah ona nasip olmaz cünkü nan kör fazlada atip tutmanin bir anlami yok ben ispat edebilirim ama sizin ustaniz ispat edemez o odadaki malın hasini gösteremez

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gerd23

Kullanıcı
ispatlamayada hazirim

gerd23

Kullanıcı
ben hoca degilim

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
ispatlamayada hazirim

bence ispatlayarak kendine olan güveni verebilirsin.
siteden ayrılmayı sen kendin istemişsin. sitenin mail adresine mail geldi üyeliğimi iptal edin diye, eğer devam etmek istiyorsan akrep68 adını yenıden verebılırız.
ikizceli usta, sen istedin diye seni yasaklamış. art niyetli bir durum yok.

constantine

Kullanıcı
Merak ettım sımdı bak :)

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...