Banlanan Kullanıcı: Kazım | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Banlanan Kullanıcı: Kazım

ASİAVCI

Kullanıcı
Banlanan kullanıcı: kazım
Cezayı veren: ASİAVCI
Ban tarihi: Jan 23 2017
Bitiş tarihi: Asla
Sebep : gereksiz vede paylaşımcı deyil art niyet

ÖMER HATTAP

Kullanıcı
Eskiden idam edilenlerin boynuna idam edilme sebepleri yazılırdı
benim kişise görüşüm süresiz banlanan üyelerin suçlarıda teşhir edilmeli
suçluysa iberet olsun bir başkasıda aynı hatayı yaparsa neticesini görsün buna teşebbüs etmesin
yok suçsuzsa (konu sahibini tenzih ederek)kişisel husumetlerden dolayı üyeler süresiz banlanmamalı
en azından üst yönetici abilerin olaya müdahil olup orta yolu bulması gerek diye düşünüyorum
bunları yazmak belki benim haddim değil ,konuya katkı olsun diye yazıyorum.katılmaya bilirsiniz,
selametle k.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm,
Elbette bir sebebi vardır ve bunu asi usta belirtecektir.
Aksi düşünulemez zaten. Keyfi bir hareket site ve yönetim olarak kabul ettiğimiz bir husus değil.

Selametle inşallah.

ASİAVCI

Kullanıcı
Eskiden idam edilenlerin boynuna idam edilme sebepleri yazılırdı
benim kişise görüşüm süresiz banlanan üyelerin suçlarıda teşhir edilmeli
suçluysa iberet olsun bir başkasıda aynı hatayı yaparsa neticesini görsün buna teşebbüs etmesin
yok suçsuzsa (konu sahibini tenzih ederek)kişisel husumetlerden dolayı üyeler süresiz banlanmamalı
en azından üst yönetici abilerin olaya müdahil olup orta yolu bulması gerek diye düşünüyorum
bunları yazmak belki benim haddim değil ,konuya katkı olsun diye yazıyorum.katılmaya bilirsiniz,
selametle k.
usdat bundan sonra diğer konularada bu ilgiyi gösterirsiniz umarım zira ben yılların tejrubesi bu 10 senede 10 kişi banlamamış biri olarak yanlış yaptığımıdaduşunmuyorum ha yanlışta yaptıysam insan beşer biyerde şaşar ok...

ASİAVCI

Kullanıcı
Selamünaleyküm,
Elbette bir sebebi vardır ve bunu asi usta belirtecektir.
Aksi düşünulemez zaten. Keyfi bir hareket site ve yönetim olarak kabul ettiğimiz bir husus değil.

Selametle inşallah.
2 kişi daha üye olacak ve bazı konular üzerinden tartışma cıkaracaklar 3 du 1 gitti kaldı 2 bozkurt ha dersenizki bu şekilde olmaz aca bilirsiniz banını benden yana sıkıntı olmaz

Kafkaslı

Vip Üye
benim hadime deyil akıl vermek gibi olmasın
ama dağılmayın parçalanmayın bir birinize sıkı sıkı sarılın fitneye izin vermeyin
ama haksızlıkta yapmayın fevride davranmayın kanunda öyledir suçun sebebini yazın
bunu gurur meselesi yapmayı.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Asi ustam, kararına saygım elbette var. Fakat objektif ve şeffaf bir yapıya sahip olduğumuzu bilmeyen yoktur. Varsada görmüş olur.
Bende konuya senin gibi yaklaştım, dedimki asi usta zaten müsait olamıyor, zaman bulup foruma giremiyor. Demekki bir bildiği var diyerek bakmadım detaya. Üyeye ait 4 mesaj var 4 dü de normal mesaj. Yani bilemedim ama, bu üye ilerde bisey yapabilir diyerek üye banlamak uygun düşmez abi.

Hee, bu üye veya herhangi bir üye forum dışında problem yaşayıp sorununu ya gideyimde onun bulunduğu forumu karıştırayım derse, o onun edepsizliği olur. Bizde edepsizliğinin cezasını veririz.

Anlayış göstereceğini umuyor, hayırlı geceler diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Ramazan a katılıyorum
Asi abim gerekli düzenlemeleri
Yapmanı rica ediyorum
Anlayışın için şimdiden teşekkürler