Banlanan Kullanıcı: Mehmediyan | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Banlanan Kullanıcı: Mehmediyan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cantar

Vip Üye
HERKES BAŞARILI OLAMAZ ÖNCELİKLE TEMİZ HALİSANE BİR ALLAH İNANCI İYİ NİYET VE ÇALIŞMA GEREKTİRİR BEN SENİ YARGILAMAK İÇİN YAZMADIM BİLGİ PAYLAŞTIM KURAN YÜCE KİTABİIMIZ BİR OYUNCAK DENEME SINAMA TAHTASI DEĞİLDİR AMA VAR BÖYLE ŞEYLER MESELA RUH ÇAĞIRMA TAHTASI CİN TAHTASI BUNLAR VAR AMA GELEN VARLIĞI GÖNDERMEK ASLA KOLAY DEĞİL BEN OKURUM GİDER MANTIĞI İLE İNSAN ÇOK ZARAR GÖRÜR...........

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli mesai arkadaşlarım,mübarek ramazan. bir birimizi daha iyi anlamaya çalışalım inşaallah.
ustamız ,kutsalımıza zarar geleceği düşüncesiyle böyle uygun görmüş.
üyelerimizce yanlış anlamalara vesile olmaktan kaçınmamız hepimizin yararınadır.
ALLAH a emanet olunuz.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
böyle yöntemler var ama yüzlerce kişini önünde denecek şeyler değil cahil insan çok nefsine uyar profesyönel olarak yapanlar mutlaka var beni yargılamak içinde yazssanız bir ustamız hatamızı kusurumuzu dese başımız üzerinde yeri vardır

TEVFiK

Vip Üye
HERKES BAŞARILI OLAMAZ ÖNCELİKLE TEMİZ HALİSANE BİR ALLAH İNANCI İYİ NİYET VE ÇALIŞMA GEREKTİRİR BEN SENİ YARGILAMAK İÇİN YAZMADIM BİLGİ PAYLAŞTIM KURAN YÜCE KİTABİIMIZ BİR OYUNCAK DENEME SINAMA TAHTASI DEĞİLDİR AMA VAR BÖYLE ŞEYLER MESELA RUH ÇAĞIRMA TAHTASI CİN TAHTASI BUNLAR VAR AMA GELEN VARLIĞI GÖNDERMEK ASLA KOLAY DEĞİL BEN OKURUM GİDER MANTIĞI İLE İNSAN ÇOK ZARAR GÖRÜR...........
evet sayın ustam çok haklısınız geleni geri göndermek çok zor olduğunu ben biliyorum bu ilmi kazanabilmek için Bap'ı öncelikle bitrmek gerek diye bi,liyorum Saygılarmla.

esrarengiz2828

Kullanıcı
sayın ustalarım bence bu banlama olayını bir kaç kişi arasında alsanız iyi olacağına inanıyorum yoksa kendi aramızda tartışmalara vesile olacakki oluyor hepiniz bibirinden değerli üstadlarım belki yerinde bi karardı ama yinede şüpeye düşmemek içinde olsa özel mesajlaşarak tam kesin olayı yorumlaya bilirdiniz o şahısla bu konuya sadece böyle bi yorum yazabilirim ancak peygamber efendimiz yasak ettiği işlerden uzak durarak vede sünneti celilesine uyabiliyosak ne mutlu bizedirki (Allah1 c.c) bizi afetsin saygı vede selam ile

A21MEDLi

Admin
konunun açılış tarzına baktığımızda bile,işin içinde kaçakkazı var,ve bunu açık açık beyan ediyor.ve bu konuda yardım ve yorum almaya çalışılıyor,bizleri ilgilendiren işin bu yönü olmalı.
yaptığı yöntem bana görede kabul edilir değil.ama ne yazıkki kuranı kerimi böyle işlere alet edenlerde var,ama böylesi iple zincirle havada sallandırılmasını aklı başında bir müslümanın kabul etmesi vede rıza göstermesi kabul edilemez.belki hatasının farkına varır.
Rabbım böylelerini hidayete erdirsin inşallah..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...