Bir Sürelik Aksama | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bir Sürelik Aksama

leono

Kullanıcı
sağolun var olun arkadaşlar, kontrole gittim +15 gün daha verdi ve amaliyattan yırttın hadi yine iyisin dedi, kaynıyormuş,

güneş dışında bişi yok, bazı figürlerin görülme ihtimali içindi sadece,

pc olayına gelince, şundanda olabilir bundanda gibi cevapları vermek istemezdim ama, malesef birkaç sebebi olur,
geçen hafta toplayıp sattığım pc de zırt bırt kapanıyordu onunki hdd problemi olduğu anlaşıldı,
HD.Sentinel.Pro.4.71.3.Cesur bu programla hdd nin ölü olduğu anladım, değiştirdim ve düzeldi,
kapanma sebeplerinin birkaçı şunlar aşırı ısınan donanımlar, power, işlemci, hdd, ekran kartı,
ekranda kırılmalar ve renk bozukluğu yaparak kapanırsa ekran kart'ından olabilir, bunun için kart'yerinden sök vga yı anakart'ın onboard'a tak,
ÖNEMLİ:! harddisk'e olabildiğince nazik davranın, 30 cm den halıya düşse bile bozulur,
hdd nin soketlerinden birini çıkart ve pc yi çalıştır siyah ekranda beklesin bir süre, kapanmazsa hdd yi söküp başka pc de hd sentiel ile test edin,
o program hdd nin tüm dökümanlarını verir, bad ve fix sektörleri vs sağlık durumunu,

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamunaleykum

Tekrar merhaba, telefon duzeldi diye aldık, serviste ön sensör takmadan vermişler. Geri verdik yine ayrı kaldık. Burlardayim inş