Bir Tilsim Olay | Define işaretleri ve anlamları

Bir Tilsim Olay

ersan

Admin
Merhaba arkadaslar.
Basimdan 3 afta evel gecen bir olay anatacam.
Ben pek buyle islere inanmayin biriyim.
Ama cok buyuk bir samimi arkadas bir yere cubuk cekmemi ve makineylen yere bakmami istedi AMA arkadas asiri derecede hocalara com inanan biri .
Ben dedi bir hanim hoca buldum abi o sate gidik alacaz onu dedi .
Hocayi gitik aldik hoca er tarafi sim siyah geyinik ben hocayi gurdumu korktum arkadaslarcubuk cektik az cok noktayi tuturdum deyelim nekadar doru ve yalnis bilemiyorum makine tutuk derinde bir sinyal tutum.
Sis soktuk sinyal alan yere sis 1.30 da durdu nekadar da asari bastirsak sis gitmiyor ha dedik burasi doru nokta.
Bu hoca deyen hanim aldi kareyi hem oluyor hem kaziyor saten ben hayata kazmam ben yalniz calisan kurt.
Hoca dedi kazarken ben okurkene hic bir laf bilem istemiyorum sat gecenin 1 ri arkadaslar 1 mt indiler asa ben yanlarinda usta gibi sade sisi yokladik ayni asari gitmiyor cok sisi vurdukca cok buyuk bir bosluk sesi geliyor asadan.
Artik az kaldi arkadaslan biz oturuyoruz yan yana arkadaslan eleriylen geri doru duruuor bir zaman vay deye bir bardi ba ne oldu dedim arkadasa beni bir sey cok fena isirdi elim dedi.
5 cm kaldi 1.30 varmaya bir bastirdi arkadas sisi girmeyen sis ustalar orda hic bir sey yokmus gibi asa indi ben buyle olaylarina hic inanmayin biriyken gurdum ustalar .

TEVFiK

Vip Üye
Ben inanırım dostum
Selamunaleykum bende böyle şeylere inanan birisiyim buna benzer olayida bende yaşayıp gördüm :( aliveli ustam ne yalan söyleyeyim'ki korkudan tırstım.:mad:.ve bırakıp kaçtım.:confused: sayın ersan ustam paylaşımınız için elinize ve emeğinize sağlık derim saygılar.

feylezof

Kullanıcı
Ersan usta, Allah Geceleri İnsan dışı varlıklara, Gündüzleri ise İnsanlara ait kılmıştır, kazıya başlanacaksa bir yerde Gündüz vakti ikindiden önce başlanmalı, çünkü Kameri hesaba göre gece ikindi vakti başlar, başka bir deyiş ile Gün ikindi vakti girdiği anda biter gece vakti başlar ki, cabederse gece devam edilebilir, ama gün içinde başlamak gerek gecenin sahiplerinden korunmak için, nacizane fikrim budur. Nasibiniz bol olsun, Saygılar.