Bir Türlü Girişi Bulunamayan Mezar ) | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Bir Türlü Girişi Bulunamayan Mezar )

likyalı38

Kullanıcı
SLM üstadalar bi arkadaşın bagında yere oyulmuş bu işaret var ve işaretin yaklaşık 15 mtr civarında içi küçü kaya kırıklarıyla dolu bi yıgıntı var ve capı 5 mtre yerler say kayalık alan tarama ve cubuklarla boşluk bulunamadı çözümü hakkında siz degerli üstadların yardımını beklıyorum teşekkürler.
img20161127173448-916bd.jpg

grasviti

Kullanıcı
Sayın arkadaşım işaret tek başına bir işe yaramaz civar fotolari lazım bu işaretin çevresini gösteren ve bagsettiginiz yigintinin ondan sonra baraber çözüm arayabiliriz

GraSviTi

grasviti

Kullanıcı
Bu işaret geniş açılı fotografla hangi kayada duruyor ayrıca fotların bulanık çıkmış arkadaşım ve o deliğin derinliğini ve işaret olan taşla beraber 10 MT ön arka sağ sol olmak üzere 4 foto çekin fotolarini işarette gozuksun fotolar için piksel düşürür formatlar kullanın

GraSviTi

likyalı38

Kullanıcı
Bu işaret geniş açılı fotografla hangi kayada duruyor ayrıca fotların bulanık çıkmış arkadaşım ve o deliğin derinliğini ve işaret olan taşla beraber 10 MT ön arka sağ sol olmak üzere 4 foto çekin fotolarini işarette gozuksun fotolar için piksel düşürür formatlar kullanın

GraSviTi
ÜSTADIDIM HAKLISN FAKAT ORJİNAL OLAN FOTOYO COK BÜYÜK DİYOR YÜKLEYEMİYORUM BÖYLE YÜKLEYİNCEDE BULANIK OLUYOR MALESEF