Birazda Balık | Define işaretleri ve anlamları

Birazda Balık

xenon

Kullanıcı
bu yıl tutmuş olduğum balıklarım balık akya balığı ilk balığım 8 kg canlı palamut ile 750 gr kurşun ile dip sırtıda aldım

2 ci balık ise 1 hafta sonra yine 750 gr dipsortı ile bu sefer zargana kullandım ve almış olduğum balık 28 kg akya personelimizle beraber afiyetlice yedik ;)

xenon

Kullanıcı
afiyet olsun beyefendi. gözü kalanın gözünün önünde de bulunsun inşaallah.
hiç yerken aklına bizleri getirmemişsindir değilmi.
ustam geçmedi dersem yalan olur birde o günlerde beraber olduğumuz fotolar yayınlandı inşallah seneye hep beraber oluruz yine ankarada ama seneye tutacağım balığı yemek için. Ankaradayım ustam döndüm

xenon

Kullanıcı
ustam baliği ne tutmasini nede yemesini severim ama baliklari izlemek çok hoşuma gider,elbette canlı olarak:) bu arada sizin sezonda bitti herhalde.umarım iyi geçmiştir..

üstadım kazasız belasız bir şekilde bitdi sezonumuz yaz sezonu olarak güzel ve verimli geçti bu yıl sezon

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ustam geçmedi dersem yalan olur birde o günlerde beraber olduğumuz fotolar yayınlandı inşallah seneye hep beraber oluruz yine ankarada ama seneye tutacağım balığı yemek için. Ankaradayım ustam döndüm
hoş geldin sefalar getirdin.umarım gönlünce bir sezon geçirmişsindir. inşaallah bizde o günleri sabırla bekleyeceğiz.