Bozkurt Kardeşim Ve Değerli Dostlarıma, | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Bozkurt Kardeşim Ve Değerli Dostlarıma,

Turkay

Kullanıcı
ALLAH nasip ederse ,bahçelerin temizliği ve akabinde ürün hasatı için,bu hafta sonu ,aranızdan ayrılmak durumundayım. bu vesile ile belki bedenen biraz yorulacağım ama zihin yorgunluğumun düzeleceğini düşünüyorum.
konuyu yönetim bölümüne değilde buraya açmamın sebebi ,bütün arkadaşlarımdan helallik almaktır.
benim üzerinde hakkım olduğunu düşünen kardeşlerime de gönülden helal ediyorum.
sevgili Bozkurt kardeşim ,malum konuya yazmayacağımı beyan etmiştim.hiç bir tavsiyede ve tercihte bulunmak istemiyorum. yönetimce uygun gördüğünüz her tercihi benimde tercihim olarak kabul ediniz.
son günlerde onay verdiğim yeni üyelerden en son dün sabah iki üyenin kaydını yapmış ve gün içinde en son 6 onay bekleyen üye olduğunu görmüş ve acaba bir el atan olacakmı diye merak etmiştim.sanırım bu sabah siz uyguladınız. yönetici arkadaşlarımız ,ne demek istediğimi anlayacaklardır.
silinen,taşınan ve farklı nedenlerle müdahele gereken konuların bir incelenerek ,herkesin elini vijdanına koyarak ,ben kimim ne amaçla bu vasıftayım diye düşünmelerini istiyorum.
son olarakta yine malum konudaki cevabi yazımı bütün yönetimin bir kaç kez okumasını istiyorum.
her satırı her kelimesi saygı yüklü sözlermi içerir yoksa böbürlenen kendini beğenen bir kişiden kibirle yazılmış bir yazımıdır. sırtımda ,başımda taşırım ama olmayan bir vasıfla anılma veya yakıştırma bende hayatta hiç kabül edemeyeceğim en nefret ettiğim bir etki doğurur. nihayetinde bizde herkes gibi etten ve kemikten yaratıldık. ikinci cevabi yazım o anki ruh haliyle yazılmış,lakin hiç kimseyi kast etmeden belki bir bunalmışlık belki yorgunluk neticesi bir isyan bir feryat gibi kabul ediniz.
siteyi arkadaşlarımızı hatta sevmeyenlerimizide seviyorum. bütün arkadaşlarımı bir ailenin birer bireyi olarak görüyorum. dün bir arkadaşı acaba hangi sitededir diye ;
define siteleri diye girdim. en başta define mekanı çıktı. gurur duydum göğsüm kabardı.
aramızda olan ya da olamayan bütün emektarlarımıza kalbi şükranlarımla sevgilerimi sunuyorum.
bütün arkadaşlarımızı sağlık sıhhat niyazımla ALLAH a emanet ediyorum.
Allah bol bereketli ürün nasip etsin inşaallah