bronzdan duvme bir tel.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: bronzdan duvme bir tel.

galiba ersan ustam sen turnayı gözünden vuracan . 18 metre değildir usta. 18 metreden tonlarcası çıkar. 8 metre desen tamam senin 6 yüz okka maldır diyecem. sen bencede 3-4 metrede yeterince voleyi vurursun gibime geliyor. pınarın sadece su için olduğunu düşünme usta. altında bişeyler olması olasılığını sakın göz ardı etme. (su tuzaklarına da dikkat edin)

Son düzenleme:

ersan

Admin

ustalar1m beni yanlis anlamay1n 18 mt pinarin dibini okadar veriyor bana yer aktinda akan suyun deresini veriyor kamera filan vermiytor.

KANAS_USTA

Admin

Ersan yazdıklarını anlayamıyorum. Dere tarafında para var.

ersan

Admin

KANAS _USTA dere filyan yok pinarin etraflarinda yeraltinda pinar1n aktiyi yere ben dere diyorum .ustam bir sorum ta olcak ustalar1ma birkere yine tubuyle yine pinara bana bir nokta yaptim yine yanik ac kumurleri baslad1 cikmaya 1mt basladilar yanik kumurler cikmaya asaya doru baya indik hep ta yanik kumur cikiyor pinardan uzakli 1,50mt neden olabilir ,,USTALARIM,,

ersan

Admin

slm HARBICI axxxx nerede bu k1smet bende ta da akl1m ermiyor o teli neden koyduklar1ni oraya ama bana cubuklar para filyan vermiyorlar .orda cubuklar nokta yapmiyor er taraf1 gezdim seten eskden osmanl1 kuvuymus o yer oraya yak1n bir ovada .o pinar

gurbetci

Kullanıcı

sakin beni yanli$ anlama,yazarkene (I) harfinin yerine bir(1) harfine basiyon veya tu$larda sorun var,bazen ben bile zor anliyom hem$erim oldugun halde .birde yerden cikan herparcayi not et ölc bir kagida yaz $imdi olmasa bile ilerde sana lazim olcak,yanliz yerin cok güzel

gurbetci

Kullanıcı

ersan o kadar cok konu acmisin birini bitir. sonucuna ulas ondan sonra ötekini ac yoksa hepsi yarim yarim kalcak, selamlar