Bu Fotoğraflardaki Işaretler Için Ne Söyleyebilirsiniz ? | Define işaretleri ve anlamları

Bu Fotoğraflardaki Işaretler Için Ne Söyleyebilirsiniz ?

mali.ishik

Kullanıcı
Herkese merhaba böyle birşey buldum da nedir neyin nesidir biraz bakındım ama yeterli birşeye ulaşamadım...burası normalde su altında kalıyor sadece suyun yönü değiştirerek görünüyor ayrıca buraya belli bir mesafede taş yığınları üzerinde burayı gösteren üçgen ve v harfi vardı

57d21d9828f87a6c1fcfe2cf7f9e4e42.jpg
7967f63960b2bc575b0db863589c2500.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

esrarengiz2828

Kullanıcı
kardeşim resimleri geniş ve detaylı tutarak daha iyi yorumlar alabilirsin suya yakın bu gibi oymalar bazen mezarları belirtsede tahıl buğday dövme yeri olarakta açılmış çıkıyor karşımıza

mali.ishik

Kullanıcı
Şuan için başka fotoğraf yok elimde..şöyle tarif edeyim bir tepenin üzerinde bir düzene göre dizilmiş taşlardan birinde bir ücgen var ve kenarlardan birinde v harfi vardı yön olarak düşünüp o doğrultuya bakınca bir dere vardı(suyun altında kalıyor yani fotoğrafta görmüşsünüzdür) ve bakınırken bunu farkettim içlerinde herhangi bir işaret yok Murç un derinliği 15cm di..sadece sunak olduğunu düşündüğümün iç kısmında derenin devamı yönünde bir meyil vardı şimdilik bu kadarını söyleyebilirim

wolf_52

Kullanıcı
Şuan için başka fotoğraf yok elimde..şöyle tarif edeyim bir tepenin üzerinde bir düzene göre dizilmiş taşlardan birinde bir ücgen var ve kenarlardan birinde v harfi vardı yön olarak düşünüp o doğrultuya bakınca bir dere vardı(suyun altında kalıyor yani fotoğrafta görmüşsünüzdür) ve bakınırken bunu farkettim içlerinde herhangi bir işaret yok Murç un derinliği 15cm di..sadece sunak olduğunu düşündüğümün iç kısmında derenin devamı yönünde bir meyil vardı şimdilik bu kadarını söyleyebilirim

resimlerseniz çok dah isabetli olur ve ölçümleri net olsun,v nin açık olduğu yönüde resimleyin suyun çatalı lınıda es geçmeyin, araşdırın şelale şarlak yeri mutlaka bakılmalı,,muhtmelen ya çatalda yada şelalede...