Buda hawk dp6500 gerçeği!! | Define işaretleri ve anlamları

Buda hawk dp6500 gerçeği!!

• Konbuyu başlatan leonidas42
  • Başlangıç tarihi
L

leonidas42

Guest
Maksel HAWK DP6500 Define Dedektörü ile ilgili Okuyucuları ilgilendiren birkaç açıklama yapayım.Bu ürünü Maksel Dedektör yenni üretti ve şuanda görüyorumki ALMANYADA bir firma bu ürünü kendi Teknolojisi gibi piyasaya pazarlamaya başlamış.Hatta bununlada kalmamış Üstün Alman Teknolojisi gibi saçma sapan sözlerle insanlara ürün pazarlar olmuşlar.Ben Teknolojide Alman ürünlerini Hilesiz ve Dürüst olarak bilirdim.Taa ki son gördüklerimden sonra tüm fikirlerim değişti.Bununla kalmayıp Firma ile yazışmalarımızda Alman teknolojisidir diyerek öve öve bitiremiyorlar Oysaki cihaz istanbul Sultanbeyli de Maksel dedektör tarafından üretilen bir üründür.Firmaya bu durumları yazdım ve açıklama bekliyorum.Eğerki mantıklı bir açıklama gelmez ise Yazışmaları olduğu gibi orjinal halini ve Tercümesini burada yayınlayacağım.

Uzun sözün kısası,Alman teknolojileri ve ürettikleri ürünlerin nekadar kaliteli olduğunu şüpesiz bilmekteyiz.Fırsatcı birkaç zihniyet bunu kullanarak Ülkemizde yerli dedektör firması tarafından üretilen bir ürünü kendi teknolojileri gibi insanlara pazarlayan bu firmaların amaçları ap açık ortadadır.Dedektör pazarı dünyada ciddi bir pazar olduğundan Malesefki Alman teknolojisi ismini kullanarak birileri pazardan pay almak peşindeler.

Evet Dostlar Alın size Cihazın Alman versiyonu Buradan tüm dedektör kullanıcı dostlarıma duyurayım ALMAN dedektör teknolojisi dünyada kendini kanıtlamaya başladığından bazı fırsatçı kişiler türkiyede ürettikleri cihazları Almanyada paravan firmalar kurarak veya almanyada bir mağaza açarak dünya pazarına sunmaktalar aşağıda vereceğim linkte göreceğiniz gibi Maksel Dedektörün üretmiş olduğu HAWK DP6500 cihazın alman teknolojisi diye dünya pazarına girdiği sitedir izleyin cihazları karşılaştırın ve kararını verin.

< bu sitede almanya versiyonu

< Bu istanbul versiyonu

< buda Karaman versiyonudur.

kaan5557

Kullanıcı
Cevap: Buda hawk dp6500 gerçeği!!

Bu vasat dedektörlere dışardan bir pc ve 3d , 2d yazılım proğramları ekleyip satmak 2012 yılında pek moda oldu...öyle sanıyorum ki daha uzun yıllar devam edecek ve çok kişinin canı yanacak...bizler ne kadar uyarsakda anlatsakda bu akımın önünü kesemeyeceğiz...Lafımıza gelinir ama para ve ondan daha önemlisi zaman kaybettikten sonra...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Bilgi için
Teşekkürler:rolleyes:

TRUVA

Admin

Tamamen katılıyorum söylemiş olduğunuz bilgilere kardeşim.İnsanlarımız aldanıpta cebindeki paralara kıymasın.

star21

Kullanıcı

doğru lafa söz yok.

BuZz

Kullanıcı

Bu konuyu açtığınız için teşekkürler.Satıcılar görün yediğiniz haltları...

mosfet44

Kullanıcı

kaan5557 isimli arkadaşın dediklerine katılıyorum. sadece bu alanda değil birçok elektronik üründe var bu durum. çünkü teknoloji çok hızlı ilerliyor ve artık insanlar Çin' in çakma ürünlerinden dolayı da kaliteyi görememeye başladı. hızlı ilerleyen teknoloji artık insanlarda kesinlikle hayret uyandırmıyor. insanlar nette, tv de ve dergilerde gördüğü herşeyi yazıldığı gibi olduğunu kabul ediyor. sonrasında ya çakma ürün olduğunu kötü bir tecrübeyle anlıyor yada telefon yerine ayna geldiğinde bazı şeyleri anlıyor. umarım yazdıklarımla konuyu dağıtmamışımdır.