Bütün Defineci Arkadaşların Dikkatine | Define işaretleri ve anlamları

Bütün Defineci Arkadaşların Dikkatine

cesur58

Kullanıcı
Selamunaleyküm .sitedeki bütün arkadaşların fikrini alarak bir arge çalışması yapmayı istiyoruz .bu ürün hem dedektör hemde alantarama şeklinde bir cihaz olacak temamen yerli birşey hedefliyoruz. benim sizlerden isteğim bugüne kadar kullanmış oldugunuz gerek dedektör gerek alan taramalarda görmüş oldugunuz olumlu ve olumsuz taraflarını artı olarak şöylebirşey olsa daha iyi olur dediğiniz şeyleride maddeler halinde yazmanızı rıca ediyorum öyle bir makina yapmalıyızki ilk defa eline alan kişide çok kısa sürede herşeye hakim olmalı ayrıca tamamen bilimsel verilere dayanan bizileri aradıgımız şeye netbirşekilde ulaştırabilen bir ürün ortaya çıkarmalıyız. bunuda vereceginiz bilgilerle ortak aklın oluşturdugu birşey olmasını arzuluyorum bu konu hakkındaki düşüncelerinizi fikirlerinizi paylaşmanızı bekliyorum saygılar.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Hem alan tarama
Hem dedektör nasıl olmalı bence
Otomatik algılama olmalı her ikisindede
Bu otomatik mot durumunu istersen manuel ayarla
Aramak istediğin yere getirmeli
Yani eline ilk alan
Ben bundan bir şey anlamadımdan ziyade
Cihaz zorla kullanıcıya kendini kabul ettirip
Kullanıcının cihazı tanıyıp anlıyana kadar
Kullanıcıyı idare etmeli
Kullanıcının beceriksizliğini cihaza yüklenmemeli
Cihaz üreticileri cihazınızı tanımak için
En az otuz saat kullanmanız lazım diyorlar
Ama en az 100 saat kullanımdan sonra işte şöyle böyle anlaşılır hale geliyor
Bu olayı minimize etmeli yeni üreteceğiniz cihaz

Başarılar dilerim

cesur58

Kullanıcı
Bu konu hakkında fikirlrini söyleyecek aliveli ustamdan baska kimse yokmudur

cesur58

Kullanıcı
Ben şöyle birsey işimizi görür diye düşünüyorum .yapacagımız dedektörde toprak ayarı otamatik olacak minarelin hicbir çeşidini görmeyecek ıslak zeminden etkilenmeyecek mıknatıs çeken metalleri görecek ama sesli ikazda bulunmayacak derinligi anlık gösterecek ve mıknatıs cekmeyen metallere sesli ikaz verecek bir makina işimizi hayli hayli görür diye düşünüyorum bu arada derinlikte minimum 2mt maksumun nekadar derinlige ulaşabilirse şeklinde olması yönünde dücem var .alan taramada ise yine 3 kademeli altın gümüş ve bronz metallerini bulabilecek özellikte firekans sistemiyle çalışan ama cubuk tecrubesine gerek duymayan sinyali yakaladıgı yönde ışıkla veya sesle uyarı veren üstüne geldiginde farklı bir renk ve sesle uyarı yapan hedefi geçtiginde uyarı sistemini kaptan bir alan taraması olsa buda bizi sonuca götürür diye düşünüyorum sizce de böyle bir cihaz nasıl olur .bu sisteme eklenti veya gereksiz gördügünüz birsey varmı sayın definemekanı üyeleri .bu arada buyıl içinde bir kişi ile bu dediklerimi yapmaya çalıştık ama istedigimiz gibi olmadı bu defa mühendislerle bu çalışmayı yapacagız insallah o yüzden artı ve eksileri sizlerden ögrenip fikirlerinizi degerlendirmeye almak istiyoruz saygılar