burdaki şaretleri görüyorsunuz bu işaretlerin hemen üzerinde ise büyük kare oyma var anlayamadım | Define işaretleri ve anlamları

burdaki şaretleri görüyorsunuz bu işaretlerin hemen üzerinde ise büyük kare oyma var anlayamadım

mehmet27

Kullanıcı

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: burdaki şaretleri görüyorsunuz bu işaretlerin hemen üzerinde ise büyük kare oyma var anlayamadım

ustaların anlayabilmesi için bahsettiğiniz kare oymayıda paylaşsaydınız ve biraz geriden burayı gunduz çekimi ile fotolasaydınız daha net bılgıler alırdınız.aynı durum dıger konularınız içinde geçerli.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: burdaki şaretleri görüyorsunuz bu işaretlerin hemen üzerinde ise büyük kare oyma var anlayamadım

güzel resimler ekledin ayrı konular açtın. bir sorum var her açtığın konu ayrı bölgedemi yoksa yakın yerlerde aynı civardamıdır? bu önemli.

burdaki resim çektiğin yer nedir bir bilgi vermemişsin. tek resim ekleyip gece çekmişsin. burası değerli bir yer. sende buraya değer ver,şu konularını detaylandır. böyle konularla ilerleyemezsin. ne resim yeterli ne bilgi var ?? gerçekten sonuç alınacak yer bura. az üzerinde durun. aradığınız şey para arkadaşlar. biraz emek verin lütfen.

Son düzenleme:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

yer fena değil ama resim tek arkadaşlar gerekeni demiş buradan ekmek çıkar ama detaylı çalışma lazım