çift kisilik bir koltuk tasi | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

çift kisilik bir koltuk tasi

şahin

Kullanıcı
Cevap: çift kisilik bir koltuk tasi

cok tesekur sahin usta bizim konusmamiz buyle nekadar uras veriyorum yazmayi anayabilsinlerr diye sindik gecelim isarete usta tam senin basetin gibi sag taraf ta bit kanal var zemine doru iniyor ve traslanmis bu yer kanal da aynen bu koltuk en tepede yukarda kaliyor duz bir ovada ta bu yerein arkasinda guneybatida ta cok kaya mezarlari var bu klotuk tasi birinci kaya mezar isateti oburleri hepsi de bu yerin arkasinda kaliyor .

burada bir koltuk vardı ama tam koltuk. sag ve sol el koyma tası oturma yerı tam bir tasdan yapma koltuk. el koyma yerlerınde el işareti vardı. tam karsısında 2 yakın 1 uzak aaynı sırada üç tepecik vardı.
bu tepecikleri zamanında acan kısının şimdilerde istabulda faprıkası var.

yıne tek kısılık koltuk sag ve sol kol koymam yerı var tam karşısı dere kazan kulpu yada omega derler o sekilde. C seklinde olan yerde koltuk tarafında kalır. burada 2 otombıl buyuklugunde bir kaya ve o kayanın altından bilerzik ve degerli bir tepsi alındıgı dogrulanmışdır. alan çalışnalara kazık atınca memleket degiştirmiş ve 3 yılda tüm kazandıklarını kayıp etmışdır. o ayrı konu.

çift kişilik olanında traslı yerden ınılır oyma cıkar oymadan alta dogru kapak kapagın arkası duruma göre merdıven ve tunel tunel ıkıye ayrılır.
1 mezara dıyeri yılanlı odaya gider.

bu durumu dogrulayacak olan dısarıdakı asırlık agaç. ve koltugun önunden cıkacak tasdakı kabartma işarettir.

ersan

Admin
Cevap: çift kisilik bir koltuk tasi

merhaba sahin ustam bisey anlayamadim bu yerden mi alinmis para yasa buna benzeyen bir koltuk tasindan mi eyer bu yerr icin olursa bu yer ta hic ne eski ve yeni hic kazik yerler yok cok iyi bir bildim bir yer .