Cihaz Görüntüleri | Define işaretleri ve anlamları

Cihaz Görüntüleri

adrenalin68

Kullanıcı
Cümleten selamunaleyküm.
Saygıdeğer usta, abi ve kardeşlerim, bir arkadaşım vasıtasıyla elime bir cihazın görüntüsü geçti. Cihazın ne marka olduğunu bilmiyorum, cihazlarla pek aram olmadığı için görüntüleri de analiz edemedim. Şimdi bir arkadaşım yerine bir cihazcı götürüyor, götürene kadar hoş, lakin görüntülerden sonra bozuşuyorlar ve ne olduğunu da söylemeden çekip gidiyor. Arkadaşım da laptoptan o gün resmini çekmiş bir iki görüntünün ve benden yardım istedi. Bu konuda bilgisi olan ustalarım bi el atsınlar bi zahmet. Bu arada konuyu cihaz bölümünde açamadığım için burada açmayı uygun gördüm. Yönetici abilerimden biri düzenlemesini yapıp uygun bir yere taşır.

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Topram ikinci resimde derki burada birsey var olmasina var lakin ya saglam bir mineral yaahut degerli resimlerde atimlara bakilirsa birbirini dogruluyor lakin duzgun ve simetrik bir atim yapilmamis ya ustun koru yahut acemilik isi ustam birde butarz goruntulemelere fazlada guvenme bircogu safsata

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Birde topram bu yer dag yamaci olmasi lazim cunku makinanin degerli diye algiladigi noktada hemen iki m yani sahlam su hatti var suya ihtiyaci varsa bankosu var lakin derinlik makinada 6_ 17 m arasi gostermis ki o sekilde verdiyse mineraldir zaten arkadas 4 m insin suyu bulur

Karamıstık

Kullanıcı
Ustam burası tahminimce bağ bahçe gibi bir yer, yan yana 2 tane metal boru hattı geçiyor. Metal rengi var lakin ip çekmiş gibi uzunlamasına gittigi için maden olarak yorumlanamaz.

SM-T310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi