Cihazlar Bölümü'ne Elektirik Elektironik Bölümü Açılmıştır. | Define işaretleri ve anlamları

Cihazlar Bölümü'ne Elektirik Elektironik Bölümü Açılmıştır.

Warning

Kullanıcı
Cihazlar bölümümüzdeki Elektirik Elektironik bölümü hem Öğrenmek adına hemde öğretmek adına bir adım attığımızın Sevinç'ini yaşıyorum bu bölümde öğrenim ve öğretim önemli elektrik nedir elektironik nedir bunların bilinmeyen yanı kalmayacağına inanıyorum Bölümümüz Hayırlı olsun.

mc_307

Kullanıcı
Ustam bakiyom hızlandın iyice :)
Ilerde bende desteğe baslarım. Hobi elektronik bolümü adinda bir yer olursa guzel olur. Ilginc projelere yer veririz. Elektronik bolumdede ders niteliğinde konular olur

Warning

Kullanıcı
Teşekkür ederim Ustam herdaim bölümde seni görmek beni memnun eder biliyorsun ilk başlangıçta temel olacakki nasıl Hareket edeceğimizi bilelim hobi olarakta Elektirik Elektironik başlığı adı Altında devam etmesi herhangi bir soruna yol açmaz tam tersi projelerdeki devreler nasıl işlem yapar onu göstermek ve Öğrenmek amacımız ilim ile bilim bir arada olsun tüm formumuz faydalansın şema ve deney videoları daimi olmasında önemli açıklayıcı olması insanın aklında soru işareti bırakmaması en iyi öğrenim ve öğretim stilidir.