cihazlar | Define işaretleri ve anlamları

cihazlar

hutame

Kendi İsteği ile ayrıldı
Kullanıcı
cihazın en kralı mala ramac oda malesef defıencıelrın işine yaramz arazı duz olmalı
1..mala ramac
2..fturei106
3..enfadug12/4
4..detektördede pulse cıhaz

ben iş olsun diye yazmam bı konuyu dıle getırıyorsam kesın olmasa demem

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: cihazlar

Güzel bilgi:rolleyes:

star21

Kullanıcı

dostum varol..ama hangi pulse ?

PREDATORS

Kullanıcı

bilgilendirme için teşekkürler.mala dediğiniz cihazı kullandınızmı?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

bilgilendirme için teşekkürler.mala dediğiniz cihazı kullandınızmı?

bu mala ramac gpr sistemi ile çalışıyor. iyimi evet çok iyi ama kusurları var okuyup öğrenelim o zaman.

düz alan hariç algılama yapmazmış. tespit yapacağı yerin zemininin kesinlikle ve kesinlikle düz olması gerekmiş. tesbit yapacağı noktanın düz zemin değilse aramadan önce iş makina vb. yardımı ile önce düzlenmesi lazımmış ki bu cihaz iş görsün. arasın bulsun. ama düz zeminde de kesinlikle affetmez diyor tüm defineciler. kullananlar.. bu durumda bizim işimize yarar mı? bence yaramaz. nerden bulacaz buna göre düz yeri de taratacaz? bence bizim için daha kullanışlı aletler seçilmeli. ha benim şüphe ettiğim yer düz zemin derseniz de kiralık olarak var günlüğü 1000 tl ama bu sadece cihaz. kullanan operatörün ücreti yol masrafıkalacak yer yeme içme haberleşme vs. size 1500 tl yi bulur günlük.

ayrıca cihazın şu andaki fiyatı 100000 tl civarında + kablosunu taşıma arabasını diğer aparatlarını da alırsanız 120 bin tl civarını bulur belkide geçer. astarı yüzünden pahalı yani...