Cinsiyat Define Yeri Söyleyebilir Mi? | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Cinsiyat Define Yeri Söyleyebilir Mi?

ASI

Kullanıcı
Cümleten Selamun Aleyküm. ALLAH'ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerimize olsun inşaALLAH. Rabbim her daim yar ve yardımcımız olsun inşaALLAH.

Abiler kardeşler...

Sizlere uzun bir süredir kafamda takılı olan bir soruyu sormak istiyorum. Bir arkadaşın tanıdığı araziye çıkmadan, oturduğu yerden, gösterdiğiniz bir fotoğrafa bakarak burada bir şeyler var veya diyebiliyormuş. Sizce böyle bir şey mümkün mü? Eğer mümkün ise doğruluğu ne kadar kesindir acaba? Başına böyle bir durum gelen var mı acaba?

Saygılarımla

emrah43

Kullanıcı
böyle olayların veya sahısların olduğunu duydum hatta bi zaman televizyonda bile görmüştüm ama kaynakları nedir allah celle celalühü nün o kişi için vermiş olduğu bi meziyetmidir yoksa baska varlıkların yardımıylamıdır bilemem çok tartısılan bi konu bu duyduklarım ve bana anlatılanlar çeşitli olarak anlatıldığı için net değildir diyebiliyorum bi hikaye yazayım kısaca doğruluğu kesin diye duydum tabi görmediğim için kulaktan duyma ne kadardır sizlerde biliyosunuz şekilden şekile girer anlatılanlar neyse hikayemi anlatayım kısaca olay çanak kalade olmus biliyosunuz her karıs toprağı şehit kanı ve şehitlerimizle doludur neyse biri bir gün arsasına bi ev yapıyo bitiyo herşey neyse eve yerleşiyo evde hemen hemen her gece alevler çıkıyo evin ortasından ama kimseye zararı yok olmasade kim olsa korkar öyle bi durumda korkuyolar haliyle cin falandır diye tutuyolar bi cinci getiriyolar çoğu ustamın bildiği gibi bu cinci bu beni aşıyo evi boşaltın gidin burdan diyo ama adam neyi var neyi yoksa buraya harcıyo elinde bişey kalmıyo biri var isim vermiyeyim bu kişi anlattığınız gibi özellikleri olan birisi duyuyolar bunu çağırıyolar eve geliyo işte kendi yöntemi ile bişeyler yapıyo öğreniyolar ki evi yaptığı yerde şehit cenazesi var evin yapımından rahatsız oluyo üzerinde ev hali hepimizin evi gibi her türlü şeyler oluyo rahıtsız oluyo şehidimiz meziyetli kişi diyeyim hatalı diyosam meziyet diye RABBİM af etsin şahıs harf harf iletişim kuruyo ben duyduğumu söylüyorum doğru olma ihtimalide var uydurma ihtimalide ne istediğini sıkıntısını anlıyolar şehidimizin künyesini öğreniyolar onun zamanımızdaki akrabasını buluyolar torunu diyeyim fabrikator zengin buna gidiyolar böyle böyle bi durum var sizin ilgilenmenizi istiyo diyolar tabi kim olsa ne diyon sen öyle bişey olabilirmi der bi yabancı gelip böyle bişey dese hadi ordan diyo zengin adam gidiyolar ordan zengin adam şehidimizin akrabası 3 gece arka arkaya aynı rüyayı görüyo dayanamıyo ve gidiyo çanakkaleye ve rüyasındaki yeri buluyo burasıda o ev ve tabii islama uygun şekilde açıyolar ve buluyolar şehidi daha devamıda varda sıkmak istemedim inanmıyanlarda olabilir yineliyorum hikayede olabilir ama böyle özellikleri olan insanlar var bu konuda olmasada başka konularda özellikli bi kaç görmüşlüğüm vardır he sunuda ekliyeyim bu hikayesini anlattığım kişi burdaki insanların kullandığı metotlarla yapıyomus bu işi

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli kardeşim benim bu konuda şahsi denemelerim oldu ama sadece deneme sahfasında kaldı sihir büyü nevinden değil şakülle yapmış olduğum denemelerdir uygulama yöntemi şu şekilde olmaktadır şakülümüzü sağ elimize alıyoruz bir altın parçasını alt kısmına koyarak şakülümüzün ipini kısa tutarak yavaş yavaş uzatarak salınım olup olmadığını dikkatle izliyoruz taki salınım başlayıncaya kadar ipimizi yavaş yavaş uzatıyoruz daireler halinde dönüş başladımı ipimizi sabitliyoruz burada yapmış olduğumuz bu işlem altının dalga boyuna girmektir bu mutlaka yapılmalıdır yoksa diğer metallerin dalga boyuna girip bizi aldatacaktır şimdi ipimizi tuttuğumuz noktadan parmaklarımızı hiç oynatmadan sol elimize bir iğne alıyoruz ve fotoğraf üzerinde herhangi bir noktaya koyup sağ elimizdeki tuttuğumuz şakülümüzün dikkatle hareketlenip veya hareketlenmediğini gözlemliyoruz hareket yok ise bu mıntıkada altın nevinden hiç bir şey yok demektir yer fotoğrafın içinde olmasa dahi eğer şakülümüz hareketlenmeye başlarsa önce daire biçiminde turlar attıktan sonra gömü hangi istikamette ise o istikamette ileri geri gidip gelmeye başlayacaktır iğnemizin yerini sağa veya sola alıp tekrar şakülün hareketlerini izliyoruz gidiş geliş istikametlerinin kesiştiği noktayı tespit ediyoruz ve tam nokta üzerine geldiğimizde şakülümüz ileri geri salınım değil daireler çizerek tur atmaya başlayacaktır hedef noktamız burasıdır aynı yöntemi diğer metallerlede yapabilirsiniz sözümün başındada ifade ettiğim gibi bu sadece denemelerimde kaldı bunun ışığında tespit ederek herhangi bir kazı çalışması yapmadım yöntemi deneyin hayretler içinde kalacaksınız başarılar dilerim...

ASI

Kullanıcı
Abi burada iğne alıp fotoğraf üzerinde herhangi bir noktaya koyup... yazdığın yeri anlayamadım. Yani biz şakülle çalışmayı arazide mi yapacağız, yoksa arazinin fotoğrafının olduğu herhangi bir yerde mi? Tam anlayamadım özür dilerim.
Saygılarımla

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
@ASI ustam şüphelendiğiniz mıntıkada yani arazide değil bu bahsettiğim işlem fotoğraf üzerinde yapılan alan taramadır şüphelendiğiniz mıntıkanın fotoğrafını önünüze koyuyorsunuz şakülü dalga boyunu ayarladıktan sonra elinizi hiç oynatmadan sol elinizde iğne sağ elinizde şakül iğneyi fotoğraf üzerinde bir noktaya koyuyorsunuz sağ elinizdeki şakülde hareketlenme olup olmadığına bakıyorsunuz şüpheli mıntıkada gömü varsa fotoğraf karesinde olsun olmasın şakül hareketlenecektir eğer bu işlemi arazide yapmak isterseniz zaten olması muhtemel alandasınız fotoğrafa ve iğneye ihtiyaç yoktur yere çömelerek sol elinizi yere değdirip sağ elinizle şakülü oynatmadan tutarsınız dediğim gibi mutlaka dalga boyuna girmelisiniz yoksa umulan neticeyi alamazsınız hayra vesile olması temennisiyle inşAllah...

Son düzenleme:

la mekan 001

Kullanıcı
arkadaşlar forma yeni katıldım başlık dikkatimi çekti o yüzden yazıyorum bu görünmeyen arkadaşların müslüman olanlarının altın vs ile işi olmaz kafir olanlarıda nerdeyse asla doğru söylemez ve karşılıksız iş yapmaz o yüzden ben cinlerle görüşüyorum bana söylüyolar diyenler varsa yada aranızda sırf altın vs için cinlerle konuşmak isteyen varsa açık söyleyim onların hiç faydası olmadığı gibi büyük ihtimalle kişiyi imanından eder 3 kuruş için girmeyin derim bu işlere siz cihazınızla ve bilgilerinizle nasibinizin peşine koşun umarım faydalı olur