Çizme İşareti | Define işaretleri ve anlamları

Çizme İşareti

trajan

Kullanıcı
Ana kayada her şeyiyle tam bir çizme işareti gördüğünüzde bu şu demektir
Çizme işareti gördüğümüzde çok uzakta olmayan ama eteklerde yada düzlükte bir su kuyusu aranacaktır.Bu 50/60 metre civarında dır.
Kuyunun ağzı bir değirmen taşı yada düz büyük tek yada iki taş ile kapatılıp üzerine ufak taşlarla kamufle deilmiştir
Parası kuyunun içinde 3-4 metre civarında duvarda tünel yada kasa şeklinde bir oyuktada olabilir tabanında bırakılmış açıktada olabilir
genellemede duvarında kenarlara doğru bir kaç metrelik bir tünel ve bu tünelin nihayetinde bir odacıkta açıkta parası olur
en az bir çizmenin içini dolduracak kadardır 30-40 kilo kadar

star21

Kullanıcı
Cevap: Çizme İşareti

emegine saglik kardes

Mert132

Kullanıcı
Aynı seklde bnm tarlamda da ana kayada Çızme var ama kabartma yardım cı olursan burde su sarnıcı numaram xxxx

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mert132

Kullanıcı
Usta boıyoutu çok bouyuk dıyır resim lerın sen bana yardimci Olsun bn sana what s ub dan yollasam sen buradan yuklesen

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Usta boıyoutu çok bouyuk dıyır resim lerın sen bana yardimci Olsun bn sana what s ub dan yollasam sen buradan yuklesen
mert kardeşim üye olduğuna göre,sana her zaman lazım olabilecek kısa bir uygulamayı öğrenmen yararına olacaktır.
masa üzerindeki resmin üzerinde sağa tıkla.açılan pencerede birlikte açın üzerine geldiğinde sağda paint çıkar ona tıkla.
paintin sol üst kısmında yeniden boyutlandır var,ona tıkladığın zaman açılan pencerede üstte yuvarlak pikseli tıkla ve yatay yazan yerdeki rakamı sil ve 1000 -1500 arası bir rakama getir. kaydet. bir dakikanı almaz, o zaman boyut 2000 in altına düşer ve yüklenecek seviyeye gelir.
sonrada konu içersine değil resimli işaretler bölümüne konu olarak açarsan her ustamızın görmesini sağlamış olursun.
iletişim bilgilerini vermek istenin kurallarında yasak olduğu için,sildim. bilgine.

Mert132

Kullanıcı
Usta bılgıaayarım yok ceb telofondan yazıyırım

Mert132

Kullanıcı
mert kardeşim üye olduğuna göre,sana her zaman lazım olabilecek kısa bir uygulamayı öğrenmen yararına olacaktır.
masa üzerindeki resmin üzerinde sağa tıkla.açılan pencerede birlikte açın üzerine geldiğinde sağda paint çıkar ona tıkla.
paintin sol üst kısmında yeniden boyutlandır var,ona tıkladığın zaman açılan pencerede üstte yuvarlak pikseli tıkla ve yatay yazan yerdeki rakamı sil ve 1000 -1500 arası bir rakama getir. kaydet. bir dakikanı almaz, o zaman boyut 2000 in altına düşer ve yüklenecek seviyeye gelir.
sonrada konu içersine değil resimli işaretler bölümüne konu olarak açarsan her ustamızın görmesini sağlamış olursun.
iletişim bilgilerini vermek istenin kurallarında yasak olduğu için,sildim. bilgine.
Anladım Usta ama bnm bılgıaayarım yok o yuzden Resım yollayamadım ne yaomak gerekiyor

Kimseyim

Kullanıcı
1611499413651155268669184350084103639336621n-406f8.jpg

bu bir çizme işaretimidir.. ustalar