çok güldüm | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

çok güldüm

L

leonidas42

Guest
selam sevgili arkadaşlar yeni bir cihaz daha çıkmış ismi VELOX ONE incelediniz mi cihzı hiç?? bana çok tanıdık geldi:) izmirde bir firma bu cihazın biraz modifiyesiz halini satıyordu PRO diye yine diyorum aradaki farkı sölesinler ikna olalım ama bu cihazı şimdi velox diye nokta satıyor ben çok şaşırdım 6-8 metre yazmamışlar neden acaba??:)herneyse küçük bir hatırlatma diğer cihazlardan hiçbir farkı yoktur bana görede çok uçuk bir fiyat yazmışlar birazdaha ucuzuna aynı özelliklere sahip bir cihaz alabilirsiniz şimdide sizlere cihazı tanıtalım:)
BU VELOX DEDEKTÖRE AİT RESİM
big_105727411yzj.jpg

VELOX ONE

“Mineralli zeminlerde üstün performans. Derinlik. Hız. Kolay kullanım. Hafiflik ve Ergonomi.
Kısacası bir detektörden beklediğiniz her şey Velox`da...”

Tek para, kıymetli takılar, eski kalıntılar ve tespiti güç küçük metaller için ideal bir dedektör olan Velox zorlu arazi koşulları için geliştirilmiştir. Velox derinlik avantajını, hızını ve kullanım kolaylığını yeni tasarımlı arama başlığı ve yüksek mineralli zeminlerde rahatlıkla çalışma imkanı tanıyan özel ayarlarıyla birleştirerek dedektör kullanıcılarına ayrıcalıklı bir dedektör sunuyor.

Velox ile hem diğer dedektörlerle tespit edemediğiniz derinliklerdeki hedeflere ulaşmanın, hem de birçok dedektör için sorun teşkil eden yüksek mineralli zeminlerde (aşırı tuzlu toprak, ıslak plaj kumu, sürülmüş nemli toprak veya yüksek manyetikli zemin koşulları) rahatlıkla arama yapmanın keyfini yaşayacaksınız.
TEK PARA, KIYMETLİ TAKILAR, ESKİ KALINTILAR, ALTIN VE DAHA FAZLASI...

Yeni tasarımlı arama başlığı ve özel ayarları ile en mineralli zeminlerde bile metalleri kolayca tespit edebilen ayrıcalıklı bir dedektör!

DEMİR ANAHTARI VE DEMİR AYARI
Demir anahtarı demir türü metalleri elemenizi sağlar. Dolayısıyla bu tür metalleri tespit etmek istemediğiniz durumlarda demir anahtarını kapatarak arama yapabilirsiniz. Ayrıca çöp metallerin yoğun olduğu arazilerde kullanım kolaylığı sunar.

Demir ayarı ise özellikle demir minerallerinin yoğun olduğu bölgelerde ve plaj kumunda topraktan gelen etkinin demir olarak yansımasını ve demir sesi kapatılarak da elenmesini sağlar. Ayrıca demir içeren metallerin kalın tonda ses vererek daha kolay ayrılmasına olanak tanır.
METAL AYRIMI

Velox çok kararlı ve kolay anlaşılır metal ayrımına sahiptir. Değerli metallere ince, demir türü metallere ise kalın tonda sesli uyarı verir. Velox`un bu güvenilir ayrımı sayesinde karışık sayıları veya verileri takip etmeden tespit ettiğiniz metalin türünü kazmadan bilirsiniz.
SİNYAL SESİ GÜÇLENDİRİCİ
Küçük veya derindeki metallerden alınan zayıf sinyal sesini yükselterek emin olmadığınız hedefleri daha net tespit etmenize yardımcı olur.
UZUN BATARYA ÖMRÜ
Velox için özel olarak tasarlanmış batarya ile 25-30 saate kadar arama yapabilirsiniz. Bu size hem kesintisiz arama yapma imkanı, hem de bataryayı şarj etme imkanının kısıtlı olduğu açık alanlarda büyük bir avantaj sağlar.

Batarya kontrol düğmesi sayesinde istediğiniz zaman batarya seviyesini görebilir ve bataryayı şarj edebilirsiniz.

BU DA TAKLİTİ YAPILAN CİHAZ
97946738spl.jpg

HÜDAİ

Kullanıcı
Cevap: çok güldüm

Memleket elektronik çöplüğüne döndü silah?

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: çok güldüm

Güzel paylaşım