Çok Pratik Fotoğraf Yükleme Programı

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
S.A...İmage den fotom yükleme sırasında 8 ayrı link çıkıyor,ben bu linklerden "Formlar için Hotlink 1 " yazan linki --linkleri kopyalıyorum,şahsen 2 yıl 3 yıl takip etmişliğim yok ancak bu güne kadar ben sıkıntı yaşamadım...UYGUN denirse ben konuyu açarım,uygun olmayacaksa böyle devam ederiz...
BoZKurT ustamın dediği gibi
Siz konuyu açın
İsteyen istediği yerden yüklesin @MAMİ ustam

MAMİ

Kullanıcı
S.A...Anlaşılmıştır...Mümkün olan en kısa sürede ayrıntılı olarak konuyu açıyorum...

Meltun

Kullanıcı
S.A...İmage den fotom yükleme sırasında 8 ayrı link çıkıyor,ben bu linklerden "Formlar için Hotlink 1 " yazan linki --linkleri kopyalıyorum,şahsen 2 yıl 3 yıl takip etmişliğim yok ancak bu güne kadar ben sıkıntı yaşamadım...UYGUN denirse ben konuyu açarım,uygun olmayacaksa böyle devam ederiz...
Sn ; MAMİ
Ben o sıkıntıyı yaşadım bu nedenle güvenemiyorum. Buradan "image"fotoğraf yükleme ağırlığı olan bazı yerlerde fotoğraf diye bir şey kalmamış, alt yazılar ve yorumlar fotoğraf olmadığından ifadesiz hale gelmişler. Arkadaşlarımızın da izah ettiği gibi yüklenen fotoğrafların uzun yıllar hizmet verebilmesi bilgilendirme açısından gerekli Saygılarımla

MAMİ

Kullanıcı
S.A...Yorumlardan sonra diğer bazı forumlardaki konularıma baktım,önemli ölçüde kayıplar var,kendi açımdan sorun yok (her halükarda fotolarımı arşivden tekrar yükleyebilirim),ancak sizlerin emeklerinin zayi olma ihtimali oldukça fazla...Onca emeğin göz nurunun heba olmasına gönlüm razı değil,hakkınızı yemek istemem...
Bu nedenle affınıza sığınarak taahhüt ettiğim konuyu açmama kararı aldım...
Bilgilerinize...