define işaretleri sembolleri el kitabın bedava indir | Define işaretleri ve anlamları

define işaretleri sembolleri el kitabın bedava indir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkoglu_75

Kullanıcı
define işaretleri sembolleri el kitabı
qsf1xy5sp31prckdmp4o.jpg

bedava yükle

Moderatör tarafında düzenlendi:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: define işaretleri sembolleri el kitabın bedava indir

merhaba,sitemize hoş geldiniz,ilk mesajınızda guzel bir konu açmıssınız,tesekkurler.

iyi niyetinizden şüphem yok,lakin paylaştıgınız indirme linki hem başka siteye yönlendiriyor hemde zararlı içerik uyarı verıyor.

lin kontrol edip,güvenli şekilde upload ettıkten sonra burada sizin konunuz altında paylaşıcam.

Not: bu kitabın yazarı acaba sizmisiniz,veya bu kitap üzerinde söz sahibimisiniz,kitap sahibi kişi bana sormadan neden paylaştınız dıyebılırmı ?

cantar

Vip Üye

merhaba,sitemize hoş geldiniz,ilk mesajınızda guzel bir konu açmıssınız,tesekkurler.

iyi niyetinizden şüphem yok,lakin paylaştıgınız indirme linki hem başka siteye yönlendiriyor hemde zararlı içerik uyarı verıyor.

lin kontrol edip,güvenli şekilde upload ettıkten sonra burada sizin konunuz altında paylaşıcam.

Not: bu kitabın yazarı acaba sizmisiniz,veya bu kitap üzerinde söz sahibimisiniz,kitap sahibi kişi bana sormadan neden paylaştınız dıyebılırmı ?

aynen zararlı içerik diyor.................

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

linki inceledim,malesef bu hali ile kimseye faydası olmaz,elinizde sağlam çalışır link varsa paylaşın deniyelim.

ilginize teşekkür ederiz.

[W]not: kullanıcı arkadaşlar bu tür linkleri indirmeden evvel,yöneticilerin olumlu yanıtını beklemenizde fayd var,aksi halde bilgisayarınıza gelecek zarardan bizi sorumlu tutmayınız.[/W]

konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...