Define İşaretlerinde İnternette Bilgi Kirliliği ve Gerçekler | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Define İşaretlerinde İnternette Bilgi Kirliliği ve Gerçekler

Mehmetyzc

Kullanıcı
Yani evde testlerde yuzde yuz basari saglaniyor arazi farkli benim sizden tafsiyem cubuk alacaksanız usenmeyin gidin ocubukcunun yanina altini saklayan bul bakayim deyin bulur ise sizin sakladiginizi iste o cubugu alin aksi taktirde 5tl dahi vermeyin

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
100de yuz calismiyor bugun basima gelen olay princ ve alaminyum cubuk kullaniyorum kahferengi topragin icinde iki yumurta biyuklugun de krec e benzer beyaz bir katman vardi ne oldugunu cozemedim bosluk olarak okudu degerli baktigi iz da ise altin dedi 2metre kazdirdi
Mekanımıza hoş geldiniz ustam

Mesajlarınızı tek seferde yaza bilirsiniz
Parça parça yazmanıza gerek yok

İyi forumlar dilerim

Mehmetyzc

Kullanıcı
Makineye gelince kac metrede arama yapmak istiyorsunuz 2metre satici firmanın iki metrelik test alani varmi yada altini yada bir metali iki metreden gosterir okuyacak İ tek para icin butun cihazlar is gorur ama derinde is okadar kalay degil

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
@Necat. usta bu konuyu resimli define işaretleri bölümüne sabitlesen bölüme giriş yapanlar okur daha faydalı olur bence

KOMAGENE

Vip Üye
internet ortamında bilgi kirliliği bu işin yüzde seksenlik kısmı yüzde on işareti tahrip ve küçük malını çıkarma yüzde onluk kısmı işe yaramaz araç gereç satışı
anlayacağınız sektör onların elinde bizler ancak daha önce malzemesi çıkarılmış işaretlerin çözümünü görüp emin olabiliyoruz
gömü sistemi işarete göre heryerde aynıdır insan,hayvan,araç gereç,geometrik şekiller gömü işaretinde ne görüyorsanız o
daha önce açılmış yerleri gidip görün mantığı çözmeye çalışın internet ortamına güvenmeyin onlar orda çözümünü yüzde yüz bildiğim konuda bile benimle tartışıp yanlış yönlendirmeye çalıştılar